Wyciekły zdjęcia phabletu Lenovo K920 mini

Wyciekły zdjęcia phabletu Lenovo K920 mini

Dołącz do dyskusji 0

W czerwcu na łamach naszego portalu Konrad opublikował tekst przedstawiający Lenovo K920 z absurdalną rozdzielczością ekranu, a teraz do sieci trafiły zdjęcia wersji mini urządzenia.

Wersja mini tego phabletu ma o pół cala mniejszy ekran, niż w przypadku jego większego odpowiednika. Obecnie ma być to 5,5-cala z rozdzielczością 1080 x 1920 pikseli. Nad stabilną pracą urządzenia ma czuwać czterordzeniowa jednostka Qualcomm Snapdragon 801, dwa gigabajty pamięci operacyjnej oraz szesnaście gigabajtów pamięci na pliki. Ponadto znajdziemy tutaj aparat z matrycą 13-megapikseli oraz przednią kamerkę 5-megapikseli.

Tabletowo.pl Wyciekły zdjęcia phabletu Lenovo K920 mini Android Lenovo Smartfony

Nie wiadomo kiedy producent zdecyduje się zaprezentować to urządzenie – najbardziej prawdopodobny termin to targi IFA 2014 w Berlinie na początku września. Mówi się, że Lenovo K920 mini będzie kosztować 320 dolarów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona