Wyciekły zdjęcia, które rzekomo przedstawiają Samsunga Galaxy S6 | Tabletowo.pl

Wyciekły zdjęcia, które rzekomo przedstawiają Samsunga Galaxy S6

Dołącz do dyskusji 0

W sieci pojawiły się zdjęcia, na których – podobno – widnieje najnowszy flagowiec z logo Samsung na obudowie. Urządzenie jednak zamiast standardowego, białego lub czarnego koloru, możemy zobaczyć w fluorescencyjnej żółci…

Według najnowszych informacji Samsung Galaxy S6 zostanie wyposażony w 5,5 calowy wyświetlacz, co by się zgadzało z wcześniejszymi informacjami. Pewna rozbieżność pojawia się natomiast w rozdzielczości najnowszego flagowca. Wcześniej informowaliśmy Was, że szósta generacja „eski” zostanie wyposażona w ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, a dziś dowiadujemy się, że może to być „tylko” Full HD (1920 x 1080 pikseli). Według mnie to i tak wystarczy do komfortowej pracy.

Nieco dziwi mnie również informacja, że Samsung Galaxy S6 zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 801. Moim zdaniem informacja ta jest albo pomyłką, albo całkowitym wymysłem, albo opisywane urządzenie będzie całkowicie innym, niekoniecznie flagowym modelem.

Samsung Galaxy S6 zostanie zaprezentowany podczas CES w Las Vegas na początku stycznia lub podczas targów MWC w Barcelonie w Marcu. Czy urządzenie ze zdjęć jest właśnie nim? O może Samsung chce zaprezentować kilka wersji najnowszego modelu z różną specyfikacją? Odpowiedź na te pytania jeszcze przez jakiś czas zostaną dla nas niewiadomą.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona