Reklama

Wyciekły rendery Motoroli Moto G (2015)

Dwa dni temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci grafik zdradzających ułamek specyfikacji technicznej kolejnej, trzeciej już generacji Motoroli Moto G. Dziś wyciekły rendery, które pokazują, jak urządzenie będzie się prezentować ze wszystkich stron.

Reklama

Motorola Moto G (2015) od frontu nie różni się praktycznie niczym od swojej poprzedniczki – pozostawiono 5-calowy ekran oraz podwójną kratkę (swoją drogą ciekawe czy w nowym modelu zastosowano głośniki stereofoniczne). Jedyną różnicą zdaje się być lepsza kamerka – 5MP versus 2MP. Większą zmianę można za to dostrzec na pleckach, gdzie umieszczono obiektyw aparatu 13MP (versus 8MP), diodę doświetlającą oraz logo producenta otoczone ładnie wyglądającą wstawką, sprawiającą wrażenie wykonanej z aluminium.Moto G

Na prawym boku znalazły się przycisk włączania/wyłączania/blokady oraz klawisze do regulowania głośności, zaś lewy pozostał pusty. Na górze umieszczono 3,5 mm jack audio oraz mikrofon, a na dole złącze microUSB.

Jeżeli chodzi o resztę podzespołów, spodziewamy się, że Motorola Moto G (2015) działać będzie pod kontrolą najnowszego Androida Lollipop, a jej wnętrze zajmie m.in. czterordzeniowy 64-bitowy procesor o taktowaniu 1,4 GHz (możliwe, że Qualcomm Snapdragon 410) oraz moduł LTE.

Pojawiły się także doniesienia, jakoby Motorola Moto G (2015) miała trafić do sprzedaży w sierpniu, w pierwszej kolejności do krajów Ameryki Łacińskiej.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że Motorola testuje dwa nowe telefony, z czego jednym może być właśnie nowa Moto G (drugim – Moto Sport).

Jak wiecie, indyjska strona Zauba śledzi przesyłki wysyłane do i z Indii. Dwukrotnie w ciągu ostatnich dwóch tygodni urządzenie o nazwie Motorola Nuovo zostało przysłane do kraju w celu przetestowania. Słowo nuovo zdradza, że mamy do czynienia z modelem, który producent wkrótce zaprezentuje światu.30 czerwca wysłano do Indii trzy urządzenia Motoroli Nuevo w wersji LTE, które wyceniono na 675$. Osiem dni później, 8 lipca do kraju dotarła jej kolejna wersja, wyceniona tym razem na 622$.

Powyższe ceny wskazują, że możemy mieć do czynienia z trzecią generacją Motoroli Moto G oraz Motorolą Moto Sport (która ma być wzmocnioną i wodoodporną wersją trzeciej generacji Motoroli Moto X).Motorola Nuevo 1

Motorola Nuevo 2

Źródło: nowhereelse via phonearena