Wiko VIEW

Motorola Moto X Sport i kolejna generacja Moto G zbliżają się wielkimi krokami…

W sieci pojawiły się dwie grafiki, na których możemy odczytać część specyfikacji Motoroli Moto X Sport oraz kolejnej generacji Moto G. Co ciekawe premiera tych urządzeń może mieć miejsce już w przyszłym miesiącu!

Co nam będą mogły zaoferować te smartfony? Prawdę mówiąc wiemy jeszcze bardzo mało. Według dostępnej w internecie grafiki Motorola Moto X Sport zostanie wyposażona w 5,2-calowy wyświetlacz, a jego sercem będzie czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz. Nie wiadomo jednak jaka dokładnie to będzie jednostka. Oprócz tego potencjalni klienci będą mieli do dyspozycji dwa, całkiem przyzwoite aparaty o matrycach 16 Mpix na tyle oraz 5 Mpix na przodzie urządzenia.

Moto X Sport

Motorola Moto G będzie natomiast nieco mniejszym, 5-calowym smartfonem. Jego specyfikacja obejmuje czterordzeniowy procesor 1,4 GHz, również nieznany jest dokładny model. Na przodzie urządzenia znajdziemy tak samo 5-megapikselową matrycę, na tyle jednak producent postanowił umieścić 13-megapikselowy aparat.

Moto G

Tak jak pisałem wyżej, premiera tych urządzeń prawdopodobnie będzie miała miejsce w przyszłym miesiącu. Nieznana jest jednak dokładna data prezentacji oraz, przede wszystkim, cena za te smartfony. Jak myślicie, jest na co czekać?

Źródło: phonearena

Komentarze

  • michal

    Juz prawie 1.5 roku mam XT1033 i telefon nadal wyglada jak nowy! Nie jest demonem predkosci i nie ma oszalamiajacych parametrow, ale ma 2x SIM, baterię spokojnie dajaca rade ponad dobe a aktualizacje zawsze dostawalem jako pierwszy. Jesli jakosc nie spadnie znow kupie motorole. To bedzie juz chyba z piaty telefon tej marki – pierwszy to Razr V3 ;) Mialem kilka roznych telefonow roznych producentow, jesli chodzi o Sony to wole juz kupic ich telewizor.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona