Wyciekła topowa specyfikacja urządzenia od Huawei, czyżby P10? | Tabletowo.pl

Wyciekła topowa specyfikacja urządzenia od Huawei, czyżby P10?

Dołącz do dyskusji 0

Huawei P9 jest obecny na rynku od kwietnia. Zdążył się już wyprzedać w liczbie 9 milionów egzemplarzy. Liczba ta pewnie będzie pewnie jeszcze przez chwilę rosnąć, chociaż sprzedaż zmniejszy niedawna premiera Mate’a 9. Możemy spodziewać się, że Huawei po cichu pracuje już nad następcą swojego flagowca, a my zostaniemy poinformowani o tym pierwszymi przeciekami. Mamy już pierwsze potwierdzenie, a jest nim wyciek specyfikacji. 

Podzespoły urządzenia umieścił w sieci serwis GFXBench. Specyfikacja zapowiada smartfona z najwyższej półki. Jego ekran będzie miał przekątną 5.5 cala i rozdzielczość QHD (2560 x 1440 pikseli). Sercem flagowca będzie zaprezentowany jakiś czas temu ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, wsparty 6 GB pamięci operacyjnej i 256 GB pamięci wewnętrznej.

Na przodzie znajdzie się 8 Mpix aparat, a na tylnym panelu zagości 12 Mpix jednostka. Urządzenie będzie pracować na Androidzie 7.0 Nougat.

p10x

Plotki głoszą, że jest to specyfikacja Huaweia P10. Kodową nazwą testowanego urządzenia jest LON-L29. Kodową nazwą Huawei’a P9 jest LON-L19.

Z jednej strony topowe podzespoły się zgadzają, ale dziwi obecność tylko jednego aparatu głównego, gdzie Huawei P9 jest wyposażony w dwa oczka.

*na grafice wyróżniającej – Huawei P9

Źródło: Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona