Wyciekają zrzuty ekranu LG G3 - flat design na całego | Tabletowo.pl

Wyciekają zrzuty ekranu LG G3 – flat design na całego

Dołącz do dyskusji 0

optimus ui flat

Do tego, według redaktorów GSMArena, potwierdza się rozdzielczość QHD (2560 x 1440 pikseli). Już tyle wycieków brało wspomnianą rozdzielczość za pewnik, że my również  możemy zmniejszyć dystans do tych plotek. Zrzuty ekranu są zrobione podobno bezpośrednio z LG G3. Wiarygodne źródło potwierdza także piorunującą rozdzielczość QHD.

Wracając jednak do meritum. Niejednokrotnie wspominałem już, że flat design to trend, który sukcesywnie gości u kolejnych liczących się producentów. Nawet oporny jak do tej pory Apple czy Samsung (przy okazji Galaxy S 5), również postanowił przejść na bardziej płaski interfejs. Jednak odświeżenie nakładki w kierunku flat design znacznie bardziej potrzebne jest firmie LG. Optimus UI jest jedną z najbardziej przedobrzonych nakładek, jakie miałem sposobność używać. Cieszy więc fakt, że i w produktach LG pojawi się świeżość. Martwi mnie tylko jedna rzecz – żeby zmiany nie były porównane do iOS 7.  Okrągłe ikony i przełączniki niektórzy mogą kojarzyć z systemem spod znaku nadgryzionego jabłka.

Uwagę przykuwa fraza na widżecie Pogody – „You may want to take an umbrella since rain is expected during this afternoon” (Możesz wziąć parasol, ponieważ po południu spodziewany jest deszcz). Określa się, że może to być nowa funkcja podpowiadająca jak ubrać się do pogody. Inną ciekawostką, o której już wspominałem tutaj, jest nieduża litera „G” znajdująca się nad dockiem aplikacji. Czyżby faktycznie LG szykowało swój agregator treści? Ja bym się nie zdziwił.

gsmarena_004 gsmarena_001 gsmarena_003 gsmarena_002

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona