Wyciek szkiców nowego urządzenia od Meizu, plotki mówią o Pro 7 16

Wyciek szkiców nowego urządzenia od Meizu, plotki mówią o Pro 7

Niedawno naszym oczom ukazały się koncepcyjne zdjęcia bezramkowego smartfona produkcji Meizu. Mogły one przedstawiać flagowy model Pro 7, mający być odpowiedzią firmy na model Mi Mix od Xiaomi, którym zachwycił się cały świat. Teraz do sieci wyciekły szkice nowego urządzenia od chińskiego producenta – rzekomo Meizu Pro 7. Jeżeli tak, będzie to stylistycznie całkowicie inna propozycja.

Na rysunkach zdecydowanie widać, iż smartfon na pewno nie jest „bezramkowy” – bliżej mu do „klasycznych” konstrukcji. Nowy flagowiec Meizu ma mieć rozmiary podobne do Galaxy Note 7. Na przednim panelu znalazł się duży, zagięty obustronnie ekran, a także głośnik, czujniki, fizyczny przycisk Home oraz 8 Mpix kamerka.

meizu-pro-7-images-3

Tylny panel zawiera z kolei podwójny 12 Mpix aparat, wsparty diodą flash oraz prawdopodobnie laserowym autofocusem. Na prawej krawędzi znajdują się przyciski głośności oraz zasilania, a na dole port USB Typu C, grille głośnika oraz jack 3,5 mm. Urządzenie ma mieć 8 mm grubości.

meizu-pro-7-images-5

Jak widać po rysunkach, urządzenie bardziej przypomina wcześniejsze przecieki, aniżeli zapowiadanego bezramkowca. Z drugiej strony również się od nich różni – przede wszystkim pozycją aparatu designem panelu tylnego. Oczywiście nie jest to w stu procentach potwierdzona informacja, więc wszystko jeszcze może się zmienić.

Mówi się, że Meizu Pro 7 zadebiutuje już 24 grudnia.

Źródło: The Android Soul przez Phone Arena