WWDC14 odbędzie się już 2-6 czerwca, czego możemy się spodziewać po Apple?

Apple WWDC14

Apple to jeden z najważniejszych graczy na rynku smartfonów i tabletów. Oczywistym jest fakt, że konferencja (WWDC) tej firmy, która odbędzie się w dniach 2-6 czerwca przyciąga sporo uwagi. Teraz wiemy już kiedy prawdopodobnie możemy spodziewać się najważniejszych ogłoszeń. W poniedziałek (2.06) o 10 rozpocznie się „Apple Keynote”, na którym dowiemy się czy powstanie duży iPhone oraz czy zobaczymy nowego iPada.

Oczywiście nie tylko, ponieważ oprócz tego poznamy również prawdopodobnie nadchodzące zmiany w systemach operacyjnych Apple (iOS i OS X) oraz nowości związane z Apple TV. Według wielu źródeł to właśnie wtedy zobaczymy też nowego MacBooka Air z ekranem Retina oraz długo przez wielu wyczekiwanych iWatch.

Dla wielu jednak największym wydarzeniem może być prezentacja iPada Pro, który będzie konkurencja dla produktów Samsunga oraz Surface. Poza tym możemy się też spodziewać iPhone’ów z 4,7 i 5,5-calowymi ekranami. Marcin pisał, że smartfony od Apple mogą dostać większą rozdzielczość ekranu, a Patryk pokazywał zdjęcia pokrowców do tych telefonów.

Zapowiedzi jest bardzo dużo, a oczekiwania ludzi są ogromne. Wszyscy chyba najbardziej czekają na większe smartfony, które mogłyby powalczyć z phabletami od innych producentów. Mimo iż nie jestem zwolennikiem produktów Apple to czekam z niecierpliwością na to, co zobaczymy na WWDC14. Jeśli firma z Cupertino zdecyduje się pokazać wszystkie wymienione urządzenia oraz zmiany w systemach to będzie to na pewno mała rewolucja.

Źródło, źródło