Ważne

Wyciekły zdjęcia etui dla 5,5-calowego iPhone’a

Cases-leak-for-the-4.7-inch-Apple-iPhone-6-and-the-5.5-inch-Apple-iPhone-26s-660x436

Nie często piszemy o telefonach Apple. Jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nowy, ponad 5-calowy iPhone stanie się stałym gościem strony głównej Tabletowo.

Jak donosi Tablet News, fotki wyciekły z francuskiej strony zajmującej się nowinkami technologicznymi. Widzimy na nich dwa pokrowce, odpowiednio dla: 4,7 oraz 5,5 calowego urządzenia, o którym jest ostatnio głośno w Internecie. Nas bardziej interesuje większy wariant, którego wymiary według źródła mają wynosić 81 mm szerokości oraz 157 mm wysokości, dla porównania Galaxy Note 2 z takim samym ekranem ma rozmiary 151 x 81mm, zaś Note 3 z ekranem 5,7″  151 x 79 mm, co stawia Apple w niezbyt dobrym świetle, jeśli chodzi o wykorzystanie powierzchni urządzenia przez ekran. Tak mało kompaktowe wymiary mogą być podyktowane chęcią zachowania proporcji urządzenia zbliżonej do obecnych telefonów z Cupertino.

Cases-leak-for-the-4.7-inch-Apple-iPhone-6-and-the-5.5-inch-Apple-iPhone-6s.jpg-660x436

Jednak bardziej niż wykorzystanie powierzchni urządzenia przez ekran, interesuje mnie samo wykorzystanie tak wielkiego ekranu przez iOS, bo jeżeli skończy się to tylko na dodaniu kolejnego rzędu ikonek, będzie to ogromnym rozczarowaniem. Być może nie tylko iPady dostaną funkcję otwierania dwóch aplikacji jednocześnie i pierwszy phablet Apple również będzie się tym mógł pochwalić.

Źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona