Wszystko nielimitowane w Heyah za 70 zł miesięcznie | Tabletowo.pl

Wszystko nielimitowane w Heyah za 70 zł miesięcznie

Dołącz do dyskusji 0

Podczas przeglądania ofert operatorów komórkowych, przy okazji zbierania danych do nowego zestawienia internetu mobilnego z cyklu GSM, który ukaże się na dniach, natrafiłem na nową, jeszcze ciepłą ofertę Heyah oferującą absolutnie wszystko w planie nielimitowanym za kwotę 70 złotych miesięcznie. Muszę przyznać, że czasy świetności sieci Heyah uważałem już za stare dzieje, ale jak widać czerwona łapka potrafi jeszcze zaskoczyć atrakcyjną ofertą.

heyahnolimit

To co wrzuciłem to oczywiście cała oferta abonamentów w Heyah, ale nas interesuje w zasadzie tylko pakiet Smart XL. Rdzeń taryfy to koszt 29,99 zł, za co mamy nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci oraz 10 GB internetu, do tego można dokupić pakiet nielimitowanych rozmów na wszystkie telefony, zarówno komórkowej jak i stacjonarne za 19,99 zł i na deser jeszcze pakiet nielimitowanego internetu za 19,99 zł, który przez pierwsze 3 miesiące i tak jest darmowy.

W przypadku kiedy nie potrzebujemy w danym miesiącu nielimitowanego internetu wystarczy, że po prostu nie wykupimy tego pakietu za 19,99 zł i możemy korzystać ze standardowych 10 gigabajtów. Nigdzie nie mogę znaleźć bezpośredniej informacji o maksymalnej prędkości oferowanego internetu LTE, ale zakładając, że jest to infrastruktura T-Mobile, otrzymamy prawdopodobnie prędkość do 70 Mb/s. Ponadto pomimo tego, iż jest to oferta abonementowa, to nie jesteśmy zmuszeni do podpisywania umowy na określoną ilość miesięcy – jest ona bezterminowa, więc można ją zerwać nawet po upływie 30 dni.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona