Wszystkie płatne motywy klawiatur w SwiftKey od dziś za friko

Ponad dwa lata temuSwiftKey postanowił zmienić politykę działania i uczynił swoją aplikację bezpłatną. Alternatywnym źródłem przychodów był jedynie sklep z motywami klawiatur, w którym tylko część z nich była darmowa. Od czasu do czasu SwiftKey uwalniał niektóre ładniejsze motywy od opłat, a teraz uczynił tak z nimi wszystkimi.

Reklama

Teraz wszystkie motywy klawiatur w SwiftKey są za darmo. Motywy premium, płatne pakiety – ponad 100 pozycji. Darmowe. Nie płacimy ani grosza.

Odkąd Microsoft kupił SwiftKey, z aplikacją dzieje się sporo dobrego. Dodawane są nowe funkcje, a przewidywanie wyrazów jest wciąż ulepszane. Apka ewidentnie nie jest pozostawiona samej sobie, co cieszy. Jeszcze bardziej cieszy, gdy w prezencie dostajemy tyle dobra, nie wydając na to grama miedzi. Zmiana wpływa zarówno na użytkowników Androida, jak i iOS.

swiftkey-motywy

Korzystam ze SwiftKey odkąd jest bezpłatną aplikacją. Wypróbowywałem już kilka klawiatur, jednak zawsze wracałem do tej. A Wy, z jakiej klawiatury korzystacie? Eksperymentujecie, czy jesteście wierni domyślnej?

 

źródło: AndroidPolice