Wszyscy lubimy promocje – obniżka cen na smartfony HTC

Po co płacić więcej, skoro można wydać mniej? Wszyscy przecież uwielbiamy promocje i to wspaniałe uczucie „Janusza biznesu”, kiedy uda nam się upolować coś w naprawdę korzystnej cenie. Tak się składa, że mamy ku temu kolejną okazję, bo HTC ogłosiło wielką obniżkę cen w swoim oficjalnym sklepie, dzięki czemu kilka modeli smartfonów „wyrwać” możemy za naprawdę korzystne pieniądze.

To dobry czas dla wszystkich, którzy przymierzają się do zakupu smartfona z logo HTC. Dosłownie wczoraj mój redakcyjny kolega Karol pisał o naprawdę gorącej promocji w sklepie x-kom, dzięki której kupując HTC U Ultra, model U Play otrzymujemy za darmo. Jakby w odpowiedzi na powyższe, w oficjalnym sklepie tajwańskiego producenta ogłoszono wielką promocję na niektóre urządzenia. Szczególnie interesująco prezentują się ceny smartfonów U Ultra, U Play oraz U11. Ponadto, cenę będziemy mogli jeszcze dodatkowo obniżyć dzięki rejestracji w tzw. HTC Club.

Model Cena przed rejestracją Cena po rejestracji Ceny w innych sklepach*
HTC U11 (4 GB / 64 GB) 2749 zł 2475 zł ok. 2900-3000 zł
HTC U11 (6 GB / 128 GB) 3089 zł 2781 zł —**
HTC U Ultra 2099 zł 1890 zł ok. 2800 zł
HTC U Play 1049 zł 1049 zł ok. 1100-1300 zł

*orientacyjne ceny renomowanych sprzedawców wg Ceneo.pl
**zdaje się, że sklep HTC to jedyne obecnie pewne źródło, w którym możemy kupić tę wersję smartfona

Kwoty, jak widać, wyglądają zachęcająco. Nie jest to może promocja tak gorąca, jak ta, o której pisał Karol, jednak mimo wszystko gra jest warta świeczki – szczególnie jeśli spojrzymy na wartości dla klubowiczów. Chociażby w cenie HTC U11 w wersji 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej, po szybkiej rejestracji (wymagającej jedynie maila, imienia i nazwiska oraz informacji o obecnym urządzeniu i orientacyjnej dacie zakończenia umowy), otrzymać możemy wersję z 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkownika.

Cena HTC U11 bez klubu oraz z klubem (fot. Tabletowo.pl)

Jeśli jesteś fanem HTC stojącym przed wyborem swojego kolejnego smartfona, na Twoim miejscu przestałbym się zastanawiać. Dla reszty powyższa opcja także jest warta rozważenia – ceny są naprawdę zachęcające. Oby więcej takich promocji!

źródło: HTC
grafika główna: HTC U Ultra, którego recenzję możecie przeczytać tutaj