Bezprzewodowy, wodoodporny, głośny i… płaski. Oto Fresh N Rebel Rockbox Bold X

Fresh N Rebel znane jest z dostarczania mniejszych i większych akcesoriów audio, przydatnych w różnych sytuacjach. Nie tak dawno recenzowaliśmy słuchawki Clam ANC, a teraz firma zaprezentowała wodoodporny głośnik Bluetooth o nazwie Rockbold Bold X.

Seria Fresh N Rebel Rockbold Bold dość swobodnie podchodzi do tematu wzornictwa przenośnych głośników, bo w ubiegłym roku mogliśmy zapoznać się z Rockbox Bold S, który kształtem przypominał kostkę Rubika, a teraz mamy do czynienia z modelem Bold X, który wygląda, jakby poprzedni model lekko przejechać wałkiem do ciasta. Taki opływowy, spłaszczony kształt ma sprzyjać łatwemu chowaniu go do kieszeni.

Reklama

 

Woda mu niestraszna

Główną zaletą Bold X wymienianą przez Fresh N Rebel jest jest wodoodporność (IPX7), która sprawia, że nie trzeba obawiać się ryzyka związanego z zamoczeniem sprzętu lub jego zabrudzeniem – spokojnie można je wyczyścić pod bieżącą wodą. Bateria w głośniku Bold X może działać do 8 godzin, więc nie ma obawy o niespodziewane zatrzymanie urządzenia i pozostanie bez muzyki, nawet podczas dłuższych wycieczek.

Aby uzyskać dodatkową głośność, można sparować bezprzewodowo dwa głośniki Bold X i uzyskać stereo (Double Fun Mode). Bezprzewodowy głośnik ma również wbudowany mikrofon, który przydaje się w przypadku wykonywania połączeń telefonicznych. Produkt będzie dostępny w sześciu kolorach, a sugerowana cena to ok. 80 euro. Dostępny będzie na przełomie października i listopada w sklepach ze sprzętem elektronicznym.

Musicie wiedzieć, że już testujemy Fresh N Rebel Rockbox Bold X w naszej redakcji, także spodziewajcie się opinii o tym głośnym maluszku.

Fresh ʼN Rebel Clam ANC – trochę niewykorzystana okazja (recenzja)

źródło: informacja prasowa