Bezprzewodowy, wodoodporny, głośny i… płaski. Oto Fresh N Rebel Rockbox Bold X

Fresh N Rebel znane jest z dostarczania mniejszych i większych akcesoriów audio, przydatnych w różnych sytuacjach. Nie tak dawno recenzowaliśmy słuchawki Clam ANC, a teraz firma zaprezentowała wodoodporny głośnik Bluetooth o nazwie Rockbold Bold X.

Seria Fresh N Rebel Rockbold Bold dość swobodnie podchodzi do tematu wzornictwa przenośnych głośników, bo w ubiegłym roku mogliśmy zapoznać się z Rockbox Bold S, który kształtem przypominał kostkę Rubika, a teraz mamy do czynienia z modelem Bold X, który wygląda, jakby poprzedni model lekko przejechać wałkiem do ciasta. Taki opływowy, spłaszczony kształt ma sprzyjać łatwemu chowaniu go do kieszeni.

 

Woda mu niestraszna

Główną zaletą Bold X wymienianą przez Fresh N Rebel jest jest wodoodporność (IPX7), która sprawia, że nie trzeba obawiać się ryzyka związanego z zamoczeniem sprzętu lub jego zabrudzeniem – spokojnie można je wyczyścić pod bieżącą wodą. Bateria w głośniku Bold X może działać do 8 godzin, więc nie ma obawy o niespodziewane zatrzymanie urządzenia i pozostanie bez muzyki, nawet podczas dłuższych wycieczek.

Aby uzyskać dodatkową głośność, można sparować bezprzewodowo dwa głośniki Bold X i uzyskać stereo (Double Fun Mode). Bezprzewodowy głośnik ma również wbudowany mikrofon, który przydaje się w przypadku wykonywania połączeń telefonicznych. Produkt będzie dostępny w sześciu kolorach, a sugerowana cena to ok. 80 euro. Dostępny będzie na przełomie października i listopada w sklepach ze sprzętem elektronicznym.

Musicie wiedzieć, że już testujemy Fresh N Rebel Rockbox Bold X w naszej redakcji, także spodziewajcie się opinii o tym głośnym maluszku.

Fresh ʼN Rebel Clam ANC – trochę niewykorzystana okazja (recenzja)

źródło: informacja prasowa