Wkrótce zadebiutuje Asus Padfone T008 z dual SIM i ekranem 4,7″? | Tabletowo.pl

Wkrótce zadebiutuje Asus Padfone T008 z dual SIM i ekranem 4,7″?

Dołącz do dyskusji 0
Asus Padfone E T008

W serii hybryd Padfone Asus kombinuje i wprowadza zmiany w każdym kolejnym jej przedstawicielu. Pierwsza generacja modelu składała się ze smartfona wyposażonego w ekran o przekątnej 4,3″. Jego następca, Padfone 2, oferował wyświetlacz 4,7-calowy, natomiast kolejni członkowie tej rodziny, Padfone Inifinity i zaprezentowany nieco później Nowy Padfone Infinity – 5-calowy. Jak się jednak właśnie okazuje, tajwański koncern może wrócić do pomysłu z początku bieżącego roku i wkrótce zaprezentować hybrydę z ekranem 4,7″, która – najprawdopodobniej – miałaby się stać tańszą alternatywą dla Nowego Padfone’a Infinity.

Przez ręce organizacji Bluetooth SIG przeszło urządzenie oznaczone kodowo jako Asus Padfone T008. Z danych przez nią ujawnionych wynika, że będzie to sprzęt hybrydowy, składający się z 4,7-calowego smartfona, który będzie można zadokować w 10,1-calowym ekranie (czyli dokładnie tak, jak ma to miejsce w dotychczasowych urządzeniach z serii Padfone).

Co ciekawe, ma oferować również technologię dual SIM, czyli obsługę dwóch kart SIM jednocześnie, czego dotychczas nie uświadczyliśmy w sprzęcie Padfone.

Wiele wskazuje na to, że na początku 2014 roku Asus chce mieć w portfolio sprzęt dla każdego – ale nie tylko w ujęciu ogólnym (czyli małe i duże tablety z różnymi systemami), ale również biorąc pod uwagę konkretne serie urządzeń. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w ofercie Asusa będą dostępne następujące modele: Padfone Mini z 4,3″ (i 7-calową stacją dokującą), Padfone T008 z 4,7” i Nowy Padfone Infinity 5″ (oba ze stacją w postaci ekranu 10,1-calowego). Dla każdego coś miłego.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona