Wkrótce zadebiutuje Asus Padfone Mini? - Tabletowo.pl

Wkrótce zadebiutuje Asus Padfone Mini?

Dołącz do dyskusji 0

Dotychczas mieliśmy do czynienia z trzema generacjami Asusa Padfone. W dwóch pierwszych (Padfone i Padfone 2) były to smartfony o przekątnej 4,7″, które dokowane były w 10,1-calową ramkę. Ostatni z nich, Padfone Infinity, to już 5-calowy telefon, ale również ze stacją w postaci ekranu 10,1″. A gdyby tak zmniejszyć proporcje?

Wiele wskazuje na to, że wkrótce Asus zaprezentuje światu Asusa Padfone Mini. Ma to być smartfon z wyświetlaczem o przekątnej 4″, który będzie można dokować w 7-calową ramkę. Aktualnie trudno jest mi sobie to wyobrazić, bo różnica przekątnych pomiędzy oboma urządzeniami będzie tak naprawdę niewielka (w końcu to tylko trzy cale), ale może się okazać, że takie połączenie ma sens. W końcu możliwość przekształcenia smartfona w 7-calowy tablet może się okazać tym, na co wielu z potencjalnych klientów cały czas czeka. Być może jednak w sprzedaży pojawią się dwie ramki dedykowane Padfonowi mini: 7- i 10,1-calowa. Tego jednak potwierdzić, póki co, nie możemy.

Urządzenie pojawiło się w wynikach benchmarku GFXBench pod nazwą Padfone T00C. Stąd też dowiedzieliśmy się, że ma to być produkt pracujący pod kontrolą Androida w wersji 4.3, z ekranem qHD, LTE oraz procesorem Qualcomm Snapdragon S4 o częstotliwości taktowania 1,4GHz z Adreno 305 GP.

Premiery Asusa Padfone Mini możemy się spodziewać na styczniowych targach CES 2014 w Las Vegas.

Tabletowo.pl Wkrótce zadebiutuje Asus Padfone Mini? Asus Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona