Wkrótce premiera Coolpad 9976A z ośmiordzeniowym procesorem i ekranem 7" 1920x1080 - Tabletowo.pl

Wkrótce premiera Coolpad 9976A z ośmiordzeniowym procesorem i ekranem 7″ 1920×1080

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Wkrótce premiera Coolpad 9976A z ośmiordzeniowym procesorem i ekranem 7" 1920x1080 Nowości

O ile jeszcze rok czy dwa lata temu wyrażenie „chiński tablet” kojarzyło się jednoznacznie ze sprzętem, który lepiej omijać szerokim łukiem (zdarzały się wyjątki od reguły), tak teraz urządzenia te zyskują w oczach szerszego grona odbiorców. I nie ma się co dziwić, bowiem w ostatnich miesiącach chińskie firmy dały ostro popalić rynkowym gigantom – głównie w stosunku parametrów technicznych oferowanych tabletów do ich ceny. Jedną z ciekawszych wschodnich nowości, która ma zostać zaprezentowana już na dniach, ma być Coolpad 9976A.

Urządzenie to jest obecne w sieci już od kilku miesięcy ze względu na spodziewaną specyfikację, która robi wrażenie. Na jego pokładzie ma się bowiem znaleźć ośmiordzeniowy procesor Mediatek MT6592 o częstotliwości taktowania 1,7GHz, 2GB RAM oraz wyświetlacz o rozdzielczości 7″ i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Brzmi świetnie, prawda?

Do tego trzeba jeszcze dołożyć 3G z możliwością wykonywania połączeń telefonicznych (najprawdopodobniej znajdzie tu zastosowanie dual SIM), NFC, WiFi, aparat o rozdzielczości 13 Mpix oraz kamerka 5 Mpix. To wszystko, w połączeniu z akumulatorem o pojemności 4000 mAh, ma zostać zamknięte w obudowie o grubości 7,6 mm. Całość ma pracować w oparciu o Coolife UI5.0, który bazuje na Androidzie 4.2 Jelly Bean. Póki co nie wiadomo co z obecnością na jego pokładzie GPS i Bluetooth, jak również wyjścia HDMI.

Premiera tabletu CoolPad 9976A ma mieć miejsce już 8 stycznia. Wtedy to powinniśmy poznać szczegółowe informacje na jego temat – wraz z dostępnością na rynku i końcową ceną.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona