Wiosną poznamy trzy nowe iPady? | Tabletowo.pl

Wiosną poznamy trzy nowe iPady?

Dołącz do dyskusji 0

Wrzesień zeszłego roku przyniósł nam premierę iPada Pro 12,9″ i iPada mini 4. Kilka miesięcy później, pod koniec marca 2016 roku, Apple zaprezentowało iPada Pro 9,7″. I to wszystkie tablety koncernu z Cupertino, jakie poznaliśmy w ciągu ostatniego roku. Okazuje się, że Apple szykuje mocne tabletowe uderzenie – wiosną możemy być świadkami prezentacji aż trzech nowych urządzeń.

Tak przynajmniej wynika z informacji, do jakich dotarł serwis macotakara. Co ciekawe, najprawdopodobniej nie będą to urządzenia z ekranami o przekątnej pokrywającej się z wyżej wymienionymi modelami. Owszem, mają być dwa modele o znanych przekątnych – 7,9″ i 12,”, ale zamiast 9,7″ mamy otrzymać tablet… 10,1-calowy, co w przypadku Apple wydaje się dość zaskakującym posunięciem.

Każda z nowości ma pochodzić z serii Pro i nawiązywać do aktualnych jej przedstawicieli przede wszystkim czterema głośnikami. Wszystkie modele mają mieć aparat 12 Mpix i, co ciekawe, na ich pokładzie ma się znaleźć 3.5 mm jack audio (którego, jak wiemy, w iPhone’ach 7 zabrakło).

Prezentacja tabletowych nowości Apple ma mieć miejsce wiosną – pewnie w okolicach marca. Póki co jednak powyższe spekulacje należy traktować z przymrużeniem oka.

źródło: phoneradar, macotakara; zdjęcie główne przedstawia iPada Air 2

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona