Windows 8 RT z bezpłatnym pakietem biurowym Office 2013 - Tabletowo.pl

Windows 8 RT z bezpłatnym pakietem biurowym Office 2013

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Windows 8 RT z bezpłatnym pakietem biurowym Office 2013 Microsoft Nowości

Jeżeli spodobał Wam się pakiet biurowy Microsoft Office 2013, który został zaprezentowany na niespodziewanej konferencji prasowej wczoraj wieczorem, mam dobrą wiadomość. Każdy tablet pracujący pod kontrolą systemu Windows 8 RT zostanie wyposażony w darmową kopię tego oprogramowania.

Microsoft Office 2013 RT, bo taką nazwę będzie nosił pakiet w wersji dla tabletów z Windows 8 RT, będzie zawierał powszechnie znane i lubiane aplikacje: Word (do edycji plików tekstowych), Excel (do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych), PowerPoint (do projektowania prezentacji multimedialnych) oraz OneNote, program to robienia notatek. Co ciekawe, z Office 2013 RT usunięto klienta pocztowego Outlook, najprawdopodobniej po to, by nie kolidował z podobną aplikacją stanowiącą integralną część systemu Windows 8 RT.

Pierwsze tablety z Windows 8 RT (i Office 2013 RT) pojawią się na rynku na przełomie trzeciego i czwartego kwartału bieżącego roku. Do grona producentów, którzy wprowadzą na rynek pierwsze „dachówki” z nowym systemem Microsoftu i procesorami ARM będą, będą należeć Asus, Toshiba, Lenovo, Acer, a najprawdopodobniej także Samsung i Sony. Więcej o samym oprogramowaniu i strategii marketingowej dowiecie się czytając wypowiedzi Eldara Murtazina, rosyjskiego guru nowoczesnych technologii, który ma dostęp do zakulisowych informacji.

via GottaBeMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona