WikiPad wymarzonym tabletem dla graczy? - Tabletowo.pl

WikiPad wymarzonym tabletem dla graczy?

Tabletowo.pl WikiPad wymarzonym tabletem dla graczy? Ciekawostki Nowości

Wielu Czytelników Tabletowo.pl nie uznaje tabletów internetowych jako urządzeń mających szansę stać się prawdziwymi przenośnymi konsolami, lecz wygląda na to, że nie jest to problemem ich producentów oraz twórców zaawansowanych graficznie gier.

Dzięki rewolucyjnemu układowi Nvidia Tegra 3, powstają gry, których grafikę i stopień skomplikowania można porównać z ich konsolowymi odpowiednikami. Nic więc dziwnego, że wielu producentów elektroniki dostrzega potencjał tego segmentu rynku i chce go wykorzystać. Wynikiem takich starań jest zaprezentowany podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas tablet WikiPad – pochodzące od nieznanego twórcy urządzenie mogące pochwalić się dwiema naprawdę interesującymi cechami, które bez wątpienia zainteresują graczy.

Pierwszą z nich jest niewymagający okularów 8-calowy ekran 3D o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, czyli popularne ostatnie FHD 1080p, a drugą – zewnętrzny pad do gier wyposażony w manipulatory kierunkowe, przyciski funkcyjne oraz analogowe joysticki.

Specyfikacja WikiPada obejmuje system operacyjny Google Android 4.0, Wi-Fi, 8GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci microSD oraz porty miniHDMI i USB 2.0.

Tablet WikiPad będzie można zakupić już tej wiosny poprzez dedykowaną mu stronę internetową. Jego cena oraz dokładna specyfikacja nie została jeszcze ujawniona. Wygląda na to, że WikiPad jest jednym z tych ambitnych, domorosłych projektów, lecz dostrzegam w nim duży potencjał, a Wy?

via PocketNow

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona