Wiemy kiedy Archos 80XS zadebiutuje na rynku - Tabletowo.pl

Wiemy kiedy Archos 80XS zadebiutuje na rynku

Tabletowo.pl Wiemy kiedy Archos 80XS zadebiutuje na rynku Nowości

Jeśli wyczekujecie premiery ciekawego, 8-calowego tabletu internetowego, to mam dla Was dobrą wiadomość, gdyż jak się okazuje Archos 80XS, o który już kilkakrotnie mogliście przeczytać na łamach Tabletowo.pl zadebiutuje w sprzedaży w przyszłym miesiącu.

Z najnowszych informacji, do jakich udało nam się dotrzeć wynika, iż Archos 80XS, charakteryzujący się 8-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, pojawi się w sprzedaży w grudniu bieżącego roku. Jego ceny pozostały niezmienne, i tak oto zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami prezesa firmy Archos, za wersję podstawową przyjdzie nam zapłacić 199 euro, zaś za tablet z pokrywą magnetyczną, skrywającą pełnowymiarową klawiaturę QWERTY – 249 euro.

Archos 80XS, który najprawdopodobniej zadebiutuje na rynku z systemem Google Android 4.1 Jelly Bean, zostanie wyposażony w dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 o taktowaniu 1,5 GHz z czterordzeniowym chipem graficznym Mali-400, wspomagany przez 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością jej rozszerzenia za pośrednictwem slotu kart microSDXC o maksymalnie 64 GB.

Ponadto na jego pokładzie nie zabraknie kamery internetowej pozwalającej na przeprowadzanie połączeń wideo w jakości HD 720p, modułu sieci bezprzewodowej Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS, portu microUSB, wyjścia miniHDMI,

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona