Wiemy jaki aparat będzie oferował OnePlus 2 | Tabletowo.pl

Wiemy jaki aparat będzie oferował OnePlus 2

Dołącz do dyskusji 0

OnePlus 2 swojej oficjalnej premiery jeszcze się nie doczekał. Mimo tego niektóre osoby już teraz mogą testować możliwości tego smartfona. Marques Brownlee opublikował kilka zdjęć wykonanych tym urządzeniem, dzięki którym możemy dowiedzieć się jaki aparat w nim zagości.

Zdjęcia wykonane są aparatem o matrycy dokładnie 12,4 Mpix i są w proporcjach 4:3. Marques ujawnił, że w OnePlus 2 znajdziemy przysłonę f/2.0, a szybkie wyostrzanie fotografowanych elementów będzie możliwe dzięki laserowemu autofokusowi. Poniżej znajdziecie film, w którym opowiedziane jest dokładnie o aparacie, dodatkowo zamieszczone są tam zdjęcia wykonane OnePlus 2.

A co już wiemy o OnePlus 2? Najprawdopodobniej znajdziemy w nim 5,5-calowy wyświetlacz, procesor Qualcomm Snapdragon 810 oraz 4GB pamięci RAM. Nie zabraknie również portu microUSB typu C, skanera linii papilarnych, a całość dopełni akumulator o pojemności 3300 mAh.

OnePlus 2 ma zostać zaprezentowany 27 lipca bieżącego roku i będzie kosztował nie więcej niż 450 dolarów.

Źródło: phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona