Wiemy już, jak będzie wyglądał Huawei Mate 10 Pro | Tabletowo.pl

Wiemy już, jak będzie wyglądał Huawei Mate 10 Pro

Dołącz do dyskusji 0

Październik właśnie się rozpoczął, a więc premiera Huawei Mate 10 zbliża się wielkimi krokami. Inteligentny smartfon zostanie zaprezentowany za nieco ponad dwa tygodnie, a wraz z nim najprawdopodobniej będziemy mieli okazję poznać model nieco lepszy – Huawei Mate 10 Pro. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądał.

Data premiery Huawei Mate 10 została oficjalnie zapowiedziana podczas konferencji IFA Keynote, choć informacje te nie były zaskoczeniem – już miesiąc wcześniej ptaszki wyćwierkały Kasi kilka interesujących szczegółów na ten temat. I nie wiem jak Wy, ale ja już naprawdę nie mogę doczekać się tego smartfona, szczególnie od kiedy Richard Yu przedstawił nam Kirina 970.

Ale Huawei Mate 10 to nie wszystko – w końcu oprócz niego, na rynku spodziewamy się zobaczyć model w wersji Pro, a także Lite. Dzisiaj niezawodny Evan Blass podzielił się z nami grafikami przedstawiającymi tego pierwszego.

Krótko, zwięźle i na temat – grafika przedstawiająca trzy warianty kolorystyczne jakiegoś smartfona z logo Huawei oraz opis, który nie pozostawia żadnych wątpliwości co do modelu.

Ale oprócz tego, że Huawei Mate 10 będzie dostępny w trzech kolorach (czarny, niebieski oraz brązowy), grafika mówi nam odrobinę więcej. Po pierwsze – pojawia się na niej logo Leica, które nie zaskakuje chyba nikogo. Po drugie – widzicie ten napis po drugiej stronie aparatów?

SUMMILUX – H

1:1,6/27 ASPH.

Cóż więcej mogę dodać – w takim razie, spodziewamy się naprawdę „jasnego światła”, czyli przysłony f/1.6. Mówi Wam coś ta wartość? Bo mi od razu na myśl przyszedł LG V30, który miał mieć „najjaśniejszy aparat na rynku” – wygląda na to, że nie będzie jedyny na podium ;).

Nikogo chyba nie zdziwił widoczny na ekranie napis AI, co z języka angielskiego  (Artificial Intelligence) mamy tłumaczyć jako sztuczną inteligencję. W końcu sam Huawei nazywa Mate 10 nie smartfonem, lecz inteligentnym urządzeniem, więc tak samo musi być w przypadku jego profesjonalnego brata. Wygląda też na to, że Mate 10 Pro będzie bezramkowy, a proporcje jego wyświetlacza wynosić będą 18:9 lub 18,5:9. Nie wiem jak Wy, ale już nie mogę się doczekać.

źródło: Twitter (@evleaks)
grafika główna: Huawei Mate 9 Pro, którego recenzję możecie przeczytać klikając >tutaj<

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona