Większość tabletów z Tegrą 2 otrzyma update do Ice Cream Sandwich - Tabletowo.pl

Większość tabletów z Tegrą 2 otrzyma update do Ice Cream Sandwich

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Większość tabletów z Tegrą 2 otrzyma update do Ice Cream Sandwich Nowości Plotki / Przecieki

Premiera Androida Ice Cream Sandwich coraz bliżej – według najnowszych informacji już 11 października. A to oznacza, że w sieci będzie się pojawiać mnóstwo spekulacji na temat najnowszej wersji platformy, które – choć całkowicie nieoficjalne – mogą zawierać choć odrobinę prawdy. Jedną z takich wieści jest fakt, iż rzekomo większość tabletów pracujących dzięki dwurdzeniowej Tegrze 2 ma otrzymać aktualizację Androida do wersji Ice Cream Sandwich.

I wcale nikogo nie powinna dziwić ta informacja, bo w tej „większości” zawierają się oczywiście wyłącznie modele pracujące obecnie w oparciu o Androida Honeycomb w wersji 3.x. Urządzenia ze starszymi edycjami Androida raczej nie mają nawet co marzyć o aktualizacji.

Posiadacze których tabletów mogą wypatrywać Androida Ice Cream Sandwich? Przede wszystkim najpopularniejszych: Asusa Eee Pad Transformer, Samsunga Galaxy Tab 10.1, Motoroli Xoom i wielu, wielu innych modeli pochodzących od chociażby Toshiby, Acera, Lenovo czy Sony.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona