Przeniesienie numeru do oferty Play na Kartę jeszcze nigdy nie było tak opłacalne jak teraz | Tabletowo.pl

Przeniesienie numeru do oferty Play na Kartę jeszcze nigdy nie było tak opłacalne jak teraz

Dołącz do dyskusji 0

Każdy operator w jakiś sposób kusi klientów konkurencji, aby przenieśli swój numer pod jego skrzydła. Play nie jest wyjątkiem, jednak tym razem przygotował ofertę, obok której naprawdę trudno przejść obojętnie.

Do tej pory Play dawał każdemu, kto przeniósł swój numer do oferty Play na Kartę 200 złotych i 20 GB internetu, które były ważne przez 60 dni oraz rok ważności konta. Propozycja zacna, aczkolwiek podejrzewam, że mało komu udawało się wykorzystać wszystkie bonusy w ciągu dwóch miesięcy, chociaż na pewno znalazły się takie hardkorowe jednostki :)

Od teraz jednak Play zmienił dość mocno zasady gry, ale na szczęście na jeszcze lepsze z punktu widzenia klientów. Począwszy od dziś, każda osoba, która zdecyduje się przenieść numer od innego operatora do Play i wybierze ofertę Play na Kartęotrzyma w prezencie 500 złotych, 50 GB internetu oraz rok ważności konta, ale z zastrzeżeniem, że pierwsze dwa bonusy ważne są przez 150 dni kalendarzowych od momentu przyznania (o czym użytkownik zostanie powiadomiony stosownym SMS-em).

Bonusy za przeniesienie numeru do Play na Kartę (fot. Play)

W regulaminie zapisano, że 500 złotych klient może wykorzystać na krajowe połączenia głosowe, wideo, SMS i MMS do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na krajowe połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych, realizowane z sieci Telekomunikacyjnej, z wyłączeniem numerów specjalnych, infolinii i audiotekstowych zwartych w Cenniku Oferty Play na Kartę. O internecie nie ma ani słowa, więc wygląda na to, że po wykorzystaniu pakietu 50 GB (co jest jak najbardziej wykonalne w ciągu 150 dni) złotówek nie można spieniężyć na transfer.

Regulamin oferty promocyjnej „Przenieś numer do Play na Kartę”

Polecamy również:

Roaming krajowy w Play będzie lepszy. Tako rzecze rzecznik Play

Źródło: Blog Play

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona