Ważne! Hybrydy Asusa: Padfone 2 i Padfone Infinity nie będą oficjalnie dostępne w Polsce | Tabletowo.pl

Ważne! Hybrydy Asusa: Padfone 2 i Padfone Infinity nie będą oficjalnie dostępne w Polsce

Dołącz do dyskusji 0
asus padfone 2

O ile dla posiadaczy Asusa Transformer Pad Infinity miałam dziś dobre wieści (aktualizacja do Androida 4.2), tak nie mogę powiedzieć tego samego w stosunku do osób zainteresowanych hybrydami tajwańskiego koncernu: Padfone 2 i Padfone Infinity. Z uzyskanych przeze mnie informacji wynika, że na chwilę obecną nie jest planowane wprowadzenie obu urządzeń do oficjalnej polskiej dystrybucji.

O ile w przypadku Padfone’a 2 było to bardziej niż pewne (od kilku miesięcy można go oficjalnie kupić poza granicami Polski, ale nie u nas – jego polski debiut przekładany był z miesiąca na miesiąc), tak miałam wielką nadzieję, że podobny los jednak nie spotka Padfone’a Infinity. Osoby często goszczące na Tabletowo.pl wiedzą z moich wpisów, że jestem nim bardzo zainteresowana, mimo jego wysokiej ceny (999 euro z Padfone Infinity Station). Jeśli zauroczenie urządzeniem mi nie przejdzie, będę go musiała sobie sprowadzić innymi kanałami…

Niestety, obie hybrydy Asusa: Padfone 2 i Padfone Infinity, nie będą oficjalnie sprzedawane w Polsce. Pierwszy z modeli jest aktualnie dostępny na wybranych rynkach, z kolei drugiego w Europie będzie można kupić wyłącznie w krajach nordyckich. Najprawdopodobniej większych problemów z jego dostępnością nie będzie na rynku amerykańskim i tajwańskim.

Powyższa informacja, niestety, jest oficjalna – pochodzi od polskiego oddziału Asusa.

Wkrótce, w ramach ciekawostki, opublikujemy recenzję Asusa Padfone 2. Póki co mogę Wam zdradzić, że jest to naprawdę ciekawy sprzęt, w którym poprawiono sporo błędów wieku dziecięcego jego poprzednika. Jeśli macie jakieś pytania – śmiało.

ź: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona