Watch Dogs Legion Ray Tracing Xbox Series S

Tryb wieloosobowy do Watch Dogs Legion w końcu ma datę premiery

Może i Watch Dogs Legion nie było najlepszą grą zeszłego roku, ale i tak bardzo miło będę wspominał ten tytuł. Głównie zapisze się on w mojej pamięci przez wsparcie dla ray tracingu, ale kto wie — może tryb wieloosobowy będzie równie dobry?

Tryb wieloosobowy do Watch Dogs Legion

Multiplayer do Watch Dogs Legion miał pojawić się już na początku grudnia zeszłego roku, ale najwyraźniej prace nad nim nieco się przedłużyły. Jednak nie musimy już długo czekać — tryb wieloosobowy trafi do Legiona już niebawem, bo 9 marca 2021 roku, na wszystkich dostępnych platformach.

I czego by nie mówić, multiplayer zapowiada się naprawdę nieźle! W Legion Online znajdziemy aż cztery różnorodne tryby: pierwszy to walki PvP robotami bojowymi na arenie do ośmiu graczy; drugi to dowolna eksploracja Londynu, w której w maksymalnie czteroosobowych grupach możemy przechodzić kampanie fabularną i wszystkie aktywności poboczne znane z podstawowej wersji gry.

Kolejne dwa tryby to już standardowe kooperacyjne misje – pierwszy moduł jest bardziej losowy, a drugi nieco bardziej fabularny. Na pierwszy rzut oka wygląda to bardzo dobrze i dość rozbudowanie — przyznam się szczerze, że spodziewałem się znacznie mniejszej ilości zawartości. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć, jak wygląda to w praktyce.

Oczywiście tryb wieloosobowy w Watch Dogs Legion zostanie dodany do tego tytułu w formie darmowej aktualizacji dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry.

Watch Dogs Legion (jednoosobowy tryb) zadebiutował 29 października 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Później, wraz z premierą nowych konsol pojawiła się wersja gry na PlayStation 5 i Xbox Series S|X.