Warto obejrzeć, zanim usuną: tak wygląda nowy Samsung Galaxy A3 2017

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że nowy Samsung Galaxy A3 będzie miał całkiem interesującą specyfikację, w tym procesor Exynos 7870 i 2 GB pamięci RAM. Dzięki renderowi, który prezentuje poniższy film, można zorientować się, że edycja z 2017 roku będzie też całkiem ładna.

Podobnie jak wyższe spodziewane modele, Galaxy A3 (2017) wydaje się mocno inspirować flagowym Galaxy S7. Dla urządzenia z dolnych przedziałów średniej półki cenowej, dbałość o wzornictwo nie zawsze jest tak widoczne, dlatego jak najbardziej jesteśmy za, jeśli tylko kwota za smartfon rzeczywiście będzie rozsądna. Na filmie można dostrzec, że szkło pokrywające ekran jest odrobinę zakrzywione (sam wyświetlacz nie jest), co sumarycznie sprawia miłe wrażenie.

Najwyraźniej, Galaxy A3 (2017) ma mieć pod ekranem czytnik linii papilarnych, głośnik na prawym boku i port USB-C na dolnej krawędzi. Tam też znalazło się miejsce dla gniazda słuchawkowego 3.5 mm.

Oprócz wspomnianych na wstępie podzespołów, zgodnie z informacjami, które zdążyły się do tej pory pojawić, nowy Galaxy A3 ma być wyposażony w 4.7-calowy wyświetlacz 720p, tylny aparat 12 Mpix oraz przednią kamerę 8 Mpix. Jeśli render okaże się odzwierciedleniem rzeczywistego wyglądu smartfona, specyfikacja się potwierdzi, a smartfon zostanie wyceniony rozsądnie, Samsung ma spore szanse na zdobycie serc wielu konsumentów.

Jak dotąd, wszystkie dokładniejsze informacje o przyszłorocznej edycji modelu Galaxy A pochodzą z nieoficjalnych źródeł. Nowe dane na pewno popłyną szerszym strumieniem, jak tylko Samsung potwierdzi datę premiery nowego urządzenia.

 

źródło: myspritetech, dzięki PhoneArena