iOS 16 May Home

Skoro iOS 16 wygląda jak Android, to możesz sprawić, by Android wyglądał jak iOS 16

Jeśli z jakiegoś powodu (nie oceniamy), chcielibyście mieć na smartfonie z Androidem mieć tapetę z najnowszego wydania iOS 16, to nie ma żadnego problemu.

Reklama

iOS 16 przypomina Androida

Nowy system operacyjny Apple dla iPhone’ów nie wniósł żadnych wielkich zmian. To nawet nie jest solidne odświeżenie, bo iOS 16 zachowuje 90% starszej edycji oprogramowania, dodając głównie kosmetykę.

Modyfikowalny ekran blokady na iOS – to nowość według Apple

Podczas konferencji podnosiło się wiele głosów, że funkcje entuzjastycznie prezentowane przez przedstawicieli giganta z Cupertino w większości są obecne na smartfonach z Androidem. Trudno się z tym nie zgodzić. Wszak możliwość modyfikacji treści wyświetlanych na ekranie blokady mają – dzięki odpowiednim nakładkom systemowym – nawet budżetowe telefony.

Niektórym estetyka iOS może się jednak podobać – nawet jeśli sami nie posiadają iPhone’a. Dla takich osób mamy tapety z iOS 16. Będą pasować także na Androidy.

Tapety z iOS 16 na Androida

Nowe tapety dla systemu iOS 16 przypominają te, które trafiały już na iPhone’y w przeszłości. Mają wersję jasną, jak i ciemną, z przewagą chłodnych kolorów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pobrać je sobie na nasze smartfony z Androidem i zaoszczędzić sobie wydatku na nowego iPhone’a skoro i tak iOS zaczyna mocno przypominać system Google ;)

Poniżej macie dwie tapety do pobrania w pełnej rozdzielczości (uwaga: każda ma po ~13 MB). Częstujcie się!

Oczywiście, jeśli chcecie zobaczyć je na ekranach swoich iPhone’ów, istnieje też opcja dołączenia do programu deweloperskich testów iOS 16. Jest szansa, że zostaniecie do nich zaproszeni, wnioskując o dostęp na stronie Apple.

Powiem tak: na Androidzie działa dobrze ;)