Walentynkowa promocja w Orange: podpisując dwie umowy, dostaniecie po 60 GB internetu gratis | Tabletowo.pl

Walentynkowa promocja w Orange: podpisując dwie umowy, dostaniecie po 60 GB internetu gratis

Dołącz do dyskusji 0

Jako że święto zakochanych już coraz bliżej, operatorzy telefonii komórkowych będą kusić „ofertami dla dwojga”. Promocja przygotowana przez Orange zakłada obniżoną cenę za drugi abonament oraz po 60 GB internetu do wykorzystania do końca roku.

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak też ci, którzy mają już numer w Orange, a chcieliby obniżyć wspólne koszty i przenieść swoją drugą połówkę do tej samej sieci. Jak to zrobić?

Opcji jest kilka: można podpisać nowe umowy lub przenieść numery do Orange w ofercie z telefonem (to ważne). Chodzi o to, by w sieci działały co najmniej dwa abonamenty komórkowe. Jeśli już jesteśmy klientami Orange, to wystarczy, że dobierzemy lub przedłużymy umowę w ofercie z telefonem na co najmniej jeden abonament komórkowy w Planie Standardowym.

Przykładowe wydatki w pierwszym z powyższych scenariuszy mogą wyglądać tak:

Akcja promocyjna trwa od dzisiaj, 12.02.2018 do 18.02.2018. Po jej zakończeniu i aktywacji numeru (bądź numerów), otrzymamy SMS-a z instrukcją jak aktywować dodatkowy pakiet 60 GB. Można z niego korzystać do 31.12.2018 roku.

Z promocji mogą skorzystać również klienci, którzy posiadają Orange Love i dokupię kolejną kartę w planie Standardowym, Optymalnym lub Wzbogaconym w ofercie z telefonem.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie „60 GB na Walentynki dla Duetów” – >tutaj<.

źródło: Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona