Wakacyjne (i nie tylko) promocje w ofertach na kartę

Wyjeżdżasz na urlop i potrzebujesz pakietu rozmów, internetu, SMS-ów/MMS-ów i internetu tylko na ten okres? W zestawieniu sprawdzimy czy i jakie promocje wakacyjne przygotowali operatorzy. Zajmiemy się również najkorzystniejszymi pakietami z oferty standardowej na kartę, które można wykorzystać jako pakiety na wszelakie wyjazdy.

Mobile Vikings

Dla posiadających spore grono przyjaciół i znajomych, którzy również chcieliby skorzystać z usług operatora Mobile Vikings wychodzi naprzeciw klientom z pakietem #zadarmo. O co chodzi?

Reklama

Jeśli skutecznie polecisz Mobile Vikings 5 osobom, otrzymasz 100% rabat na ofertę NO LIMIT 25 z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci komórkowych, 15 GB internetu, a dla przenoszących numer dodatkowe 10 GB. Dodatkowo,  jeśli polecimy sieć 1 osobie, otrzymamy 10% rabatu, 2 – 20%, 3 – 30 %, a 4 – 40 %.

Mimo, że nie jest to oferta wyłącznie na wakacje, warto się nią zainteresować, ponieważ jeszcze jest czas, aby skorzystać z darmowego pakietu w te wakacje i nie tylko.

ORANGE

W taryfie Orange Free na kartę po każdym doładowaniu klienci otrzymają dodatkowo nawet do 100 GB transferu internetowego. Otrzymany bonus zależał będzie od wybranej kwoty doładowania:

Kwota doładowaniaBonusWażność bonusu
200 zł100 GB5 miesięcy
100 zł50 GB5 miesięcy
50 zł25 GB3 miesiące
30 zł15 GB1 miesiąc
10 zł5 GB5 dni
5 zł2,5 GB2 dni

Poza bonusem promowanym jako wakacyjny (choć w rzeczywistości nim nie jest, ponieważ zagościł na stałe jak bonus za doładowanie) polecam spojrzeć na dostępne pakiety jednorazowe bądź cykliczne, zawierające szerszy zakres usług, które można wykupić na interesujący nas okres. Nie będą to już tzw. pakiety promocyjne czy wakacyjne, a standardowo obowiązujące oferty pakietów na kartę.

PLAY/Red Bull Mobile

W taryfach dla klientów Play i Red Bull Mobile na kartę: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Surf, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM Energy na Kartę, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa PL na Kartę, Internet na Kartę, Play Internet na Kartę operator przygotował ofertę 30 GB na lato, w której, co miesiąc do kończą września, klienci skorzystają z 10 GB miesięcznie. Pakiety można wykorzystać do 30 września.

Z pakietu 10 GB do 30 września skorzystają jedynie abonenci posiadający zainstalowaną aplikację Play 24, przez którą mają możliwość aktywacji promocji. Niekorzystający z aplikacji Play 24 również będą mieli dostęp  do dodatkowego transferu danych na wakacje, ale nie będzie to 10 GB do końca września, a już tylko 5 GB. Wystarczy wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *111*870*1#, by uruchomić pakiet.

Co ważne, można skorzystać tylko z  jednej z promocji – albo w aplikacji albo za pomocą krótkiego kodu.

Dla jeszcze zastanawiających się nad przejściem do ofert Play na Kartę, Internet na Kartę lub RBM na Kartę, operator przygotował niespodziankę w postaci bonusu za rejestrację Darmowe złotówki – czyli 100 zł na darmowe rozmowy i SMS-y do końca września.

Niewykorzystane z promocji środki nie przechodzą na kolejne okresy rozliczeniowe i zostaną anulowane.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie operatora.

PLUS

Plus poszedł w inną stronę i stawia na pakiety w ramach Bezpiecznych wakacji, co oznacza, że niekoniecznie będą tanie, jeśli wykupimy wszystkie z proponowanych pakietów:

  • Gdzie jest bliski;
  • Ochrona internetu;
  • Ochrona telefonu;
  • IPLA;
  • HBO Go;
  • Muzyka dla Ciebie;
  • Plusoczytelnia;
  • Nawigacja PLUS.

Szczegóły dotyczące wszystkich pakietów operator udostępnił na dedykowanej promocji stronie.

Pakiety standardowe można sprawdzić na stronie operatora i dopasować według wakacyjnych potrzeb.

PLUSH

Oprócz pakietów standardowych, które są jednymi z najatrakcyjniejszych na rynku, warto po prostu wykupić jeden z wybranych z oferty PLUSH-a.

Poza tym po doładowaniu jedną z wybranych kwot, klienci otrzymają dodatkowy transfer danych oraz darmowy transfer do wybranych aplikacji społecznościowych (YouTube, Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp).

Do tego, jeśli polecimy usługi innym osobom, otrzymamy razem z osobą poleconą po 5 GB na 30 dni. Instrukcja, co trzeba zrobić, aby otrzymać bonus znajduje się na stronie operatora.

Dla miłośników przesiadywania w internecie polecam jeszcze 2 pakiety:

  • 200 GB za 10 zł na 30 dni – dla surfujących w sieci od 01:00 do 8:00;
  • 5 GB za 5 zł na 5 dni.

T-Mobile

Co prawda T-Mobile nie wprowadziło promocji na usługi na kartę w wakacje Anno Domini 2018, ale warto przyjrzeć się niektórym pakietom, jeśli wyjeżdżamy np. na krótki, kilkudniowy wypoczynek.

W przypadku, gdy nie jesteśmy klientami T-Mobile, możemy zakupić starter za 5 zł i korzystać przez 5 dni z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci komórkowych 1 GB internetu i usługi Video bez limitu danych (darmowy transfer internetowy na YouTube, Netflix, showmax, TVP VOD, Stream TVP, TVP Sport HD, Player, VOD, VEVO, WP pilot, Filmy Google Play, prime video, CHILI Cinema, wyborcza.pl). Następnie, w razie potrzeby ponownego skorzystania z usługi, klient ma możliwość wykupienia usługi za 5 zł co 5 dni. Ta sama oferta obowiązuje również stałych klientów T-Mobile.

Jeśli propozycja na 5 dni nie będzie zadowalająca, np. ze względu na zbyt długi czas, to istniej również możliwość wykupienia pakietu 1 zł dziennie, w którym klient będzie miał do dyspozycji nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych i 300 MB internetu. Opłata pobierana jest jedynie za korzystanie z usług, a jeśli danego dnia klient nie skorzysta z usługi opłaty nie zostaną naliczone.

Dla miłośników oglądania filmów, seriali czy newsów – jeśli nie posiadają żadnego z pakietów zawierających Supernet Video bez Limitu Danych – polecam pakiet jednorazowy Supernet Video bez Limitu Danych z wybranymi serwisami: YouTube, Netflix, showmax, TVP VOD, Stream TVP, TVP Sport HD, Player, VOD, VEVO, WP pilot, Filmy Google Play, prime video, CHILI Cinema, wyborcza.pl.

Szczegóły i pozostałe (standardowe) pakiety na stronie T-Mobile.

PODSUMOWANIE

W tym sezonie operatorzy nie przygotowali ofert dedykowanych na wakacje. Tylko, czy przy tak dużym wyborze pakietów standardowych, jest sens tworzenia nowych, tylko na miesiące wakacyjne? Być może warto spojrzeć na standardowe pakiety w taryfach poszczególnych operatorów i włączyć wybrane na wakacje – zwłaszcza, że każdy z pakietów można dezaktywować w dowolnym momencie.

Wszystkie z prezentowanych pakietów jest na swój sposób atrakcyjny, aczkolwiek dedykowane są różnym grupom użytkowników.

Największy wybór wśród wymienionych propozycji stanowią pakiety internetu i bonusów internetowych za doładowania, jak również darmowy transfer na wybrane aplikacje i serwisy internetowe.

Klienci liczący na wakacyjne pakiety rozmów i SMS-ów będą niepocieszeni tym faktem. Natomiast, jak już wspomniałam, warto zastanowić się nad włączeniem pakietu z oferty standardowej ze względu na jego atrakcyjność i niskie ceny.