Nowi klienci Premium Mobile nic nie zapłacą za pierwszy miesiąc, ale pod warunkiem, że przeniosą swój numer

O Premium Mobile zrobiło się ostatnio dość głośno za sprawą raportu UKE, według którego operator ten pozyskał najwięcej klientów w drugim kwartale 2018 roku (stracił 1470, zyskał 14919, więc wyszedł na potężny plus). Aby zachęcić kolejnych do dołączenia do grona zadowolonych z jego oferty użytkowników, oferuje pierwszy miesiąc abonamentu za okrągłe 0 złotych.

Co ciekawe, promocja trwa już od 1 lipca 2018 roku, ale z jakichś powodów Premium Mobile poinformowało o niej oficjalnie (tj. rozesłało informację prasową do mediów) dopiero teraz. Zasady są bardzo proste: wystarczy przenieść swój numer do tej sieci, a cena pierwszego abonamentu zostanie zredukowana do 0 złotych.

Reklama

Promocja obowiązuje do końca wakacji, tj. do 31 sierpnia 2018 roku. Co jednak dość istotne, pod uwagę brana jest data złożenia wniosku o przeniesienie numeru, więc jeśli ktoś dołączy do Premium Mobile po 31 sierpnia, również będzie mógł skorzystać z ww. oferty. W przypadku pre-paidów procedura trwa najczęściej jeden dzień, natomiast w abonamentach klientów obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. Miło ze strony operatora, że pozostawił taką „furtkę”.

Przy okazji trzeba jeszcze dodać, że promocją objęte są tylko trzy abonamenty: Freedom1 (19,90 złotych miesięcznie), Freedom2 (24,70 złotych miesięcznie) i Freedom3 (29,70 złotych miesięcznie). FreedomPL (16,70 złotych miesięcznie) jest z niej wyłączony. W każdym przypadku umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, więc można ją wypowiedzieć w każdej chwili (obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia).

Premium Mobile jest polskim operatorem wirtualnym, który korzysta z zasięgu Plusa. Na początku czerwca 2018 roku sieć obsługiwała już 100 tysięcy kart SIM.

Regulamin Promocji Wakacyjnej (PDF)

Źródło: informacja prasowa