Nowi klienci Premium Mobile nic nie zapłacą za pierwszy miesiąc, ale pod warunkiem, że przeniosą swój numer 18

Nowi klienci Premium Mobile nic nie zapłacą za pierwszy miesiąc, ale pod warunkiem, że przeniosą swój numer

O Premium Mobile zrobiło się ostatnio dość głośno za sprawą raportu UKE, według którego operator ten pozyskał najwięcej klientów w drugim kwartale 2018 roku (stracił 1470, zyskał 14919, więc wyszedł na potężny plus). Aby zachęcić kolejnych do dołączenia do grona zadowolonych z jego oferty użytkowników, oferuje pierwszy miesiąc abonamentu za okrągłe 0 złotych.

Co ciekawe, promocja trwa już od 1 lipca 2018 roku, ale z jakichś powodów Premium Mobile poinformowało o niej oficjalnie (tj. rozesłało informację prasową do mediów) dopiero teraz. Zasady są bardzo proste: wystarczy przenieść swój numer do tej sieci, a cena pierwszego abonamentu zostanie zredukowana do 0 złotych.

Promocja obowiązuje do końca wakacji, tj. do 31 sierpnia 2018 roku. Co jednak dość istotne, pod uwagę brana jest data złożenia wniosku o przeniesienie numeru, więc jeśli ktoś dołączy do Premium Mobile po 31 sierpnia, również będzie mógł skorzystać z ww. oferty. W przypadku pre-paidów procedura trwa najczęściej jeden dzień, natomiast w abonamentach klientów obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. Miło ze strony operatora, że pozostawił taką „furtkę”.

Przy okazji trzeba jeszcze dodać, że promocją objęte są tylko trzy abonamenty: Freedom1 (19,90 złotych miesięcznie), Freedom2 (24,70 złotych miesięcznie) i Freedom3 (29,70 złotych miesięcznie). FreedomPL (16,70 złotych miesięcznie) jest z niej wyłączony. W każdym przypadku umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, więc można ją wypowiedzieć w każdej chwili (obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia).

Premium Mobile jest polskim operatorem wirtualnym, który korzysta z zasięgu Plusa. Na początku czerwca 2018 roku sieć obsługiwała już 100 tysięcy kart SIM.

Regulamin Promocji Wakacyjnej (PDF)

Źródło: informacja prasowa