Wacom rozszerzy linię tabletów graficznych z serii Intuos4 20

Wacom rozszerzy linię tabletów graficznych z serii Intuos4

Wacom rozszerzy linię tabletów graficznych z serii Intuos4 21

Jeżeli nie interesują Was multimedialne tablety internetowe, bez wątpienia czytujecie Tabletowo.pl poszukując informacji o ich bardziej wyspecjalizowanych braciach – tabletach graficznych. Choć newsy na ich temat nie są częstym widokiem, od czasu do czasu zdarzają się perełki, które wynagradzają wielotygodniowe oczekiwanie.

Kilka miesięcy temu opublikowaliśmy informację o tajemniczym Wacom Cintiq 24HD, a później o rewelacyjnym narzędziu Inkling oraz najnowszych członkach rodziny Wacom Bamboo. Wszystkie te urządzenia są częścią rozszerzającego się portfolio mającej długoletnie doświadczenie w branży firmy Wacom. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce poznamy kolejne tablety graficzne tego producenta – modele o oznaczeniach PTK-450, PTK-650 oraz PTK-850.

Wacom rozszerzy linię tabletów graficznych z serii Intuos4 22

Informacje na ich temat pochodzą z bazy danych Federalnej Komisji Łączności (FCC) i nie zdradzają wiele. Wiemy jedynie, że tablety dołączą do już istniejących urządzeń z serii Wacom Intuos4, z których aktualnie najnowsze urządzenie nosi nazwę kodową PTK-440.

via Engadget