Wacom rozszerzy linię tabletów graficznych z serii Intuos4 | Tabletowo.pl

Wacom rozszerzy linię tabletów graficznych z serii Intuos4

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli nie interesują Was multimedialne tablety internetowe, bez wątpienia czytujecie Tabletowo.pl poszukując informacji o ich bardziej wyspecjalizowanych braciach – tabletach graficznych. Choć newsy na ich temat nie są częstym widokiem, od czasu do czasu zdarzają się perełki, które wynagradzają wielotygodniowe oczekiwanie.

Kilka miesięcy temu opublikowaliśmy informację o tajemniczym Wacom Cintiq 24HD, a później o rewelacyjnym narzędziu Inkling oraz najnowszych członkach rodziny Wacom Bamboo. Wszystkie te urządzenia są częścią rozszerzającego się portfolio mającej długoletnie doświadczenie w branży firmy Wacom. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce poznamy kolejne tablety graficzne tego producenta – modele o oznaczeniach PTK-450, PTK-650 oraz PTK-850.

Informacje na ich temat pochodzą z bazy danych Federalnej Komisji Łączności (FCC) i nie zdradzają wiele. Wiemy jedynie, że tablety dołączą do już istniejących urządzeń z serii Wacom Intuos4, z których aktualnie najnowsze urządzenie nosi nazwę kodową PTK-440.

via Engadget

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona