Ważne

Wacom Cintiq 24HD odwiedza komisję FCC

Tabletowo.pl to nie tylko tablety internetowe, przenośne centra rozrywki kryjące w sobie dwu- lub nawet czterordzeniowe procesory i ilość pamięci operacyjnej wystarczającą, by zastąpić niejeden komputer. To także tablety graficzne, urządzenia typowo użytkowe, które są niezbędnym (i ulubionym) narzędziem każdego artysty. Dlatego postanowiliśmy nieco rozszerzyć zakres opisywanych tematów i od czasu do czasu publikować na łamach Tabletowo.pl informacje o tabletach graficznych. Oto pierwsza z nich: Wacom Cintiq 24HD odwiedził komisję FCC.

Jak to zwykle bywa w przypadku komisji FCC, niewiele szczegółów zostało ujawnione. Wiemy jednak, że urządzenie jest godnym kontynuatorem serii bardzo dobrej serii tabletów graficznych Cintiq i wyposażono je w bardzo duży, 24-calowy ekran pozwalający na tworzenie obrazów o naprawdę wysokiej rozdzielczości.

via Engadget

Komentarze

 • [ Karol ]

  Wiedziałem, że Cintiq będzie HD ! Wielkie dzięki za info !

 • aaa

  Cena też będzie duża. :) Mnie by wystarczył taki Asus 12 calowy, ale nawet on ma cenę zaporową (jak ostatnio sprawdzałem – 5000zł :| za bebechy laptopa bez klawiatury wartego 1500zł )

  • ghostcat

   Seria cintiq jest TYLKO “urządzeniem wskazującym”. Fakt, że 21″ UX jest troszke drogie ;-) – ok 9000 PLN, ale jesli Ci zależy na 12″ to polecam 12WX – ok 3500-3700 PLN. Do firmy kupiłem 1 UX (heh dla siebie ;-) ) i 3 WX – dla pracowników i nie narzekają ;-) . Sam czasem tez biorę Wx-a do domu i powiem szczerze – spoko, sprzęcik zajebisty.

   Nawiasem mówiąc, to ciekaw jestem ile 24″ będzie kosztował, skoro “wiekowy juz” 21 to 9000 PLN

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona