Wacom prezentje Bamboo Stylus mini - Tabletowo.pl

Wacom prezentje Bamboo Stylus mini

Tabletowo.pl Wacom prezentje Bamboo Stylus mini Akcesoria Nowości

Firmy Wacom chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Graficy doceniają ją za tablety graficzne, a użytkownicy dotykowych urządzeń coraz częściej sięgają po jej rysiki. Dotychczas w ofercie Wacom dostępne były Bamboo Stylus wielkości standardowego długopisu, w dodatku w różnych wersjach: feel, duo, pocket. Dziś do portfolio firmy dołącza ciekawa, przede wszystkim na swoją wielkość, nowość: Bamboo Stylus mini. Długość tego pojemnościowego rysika to jedyne 4,7 cm. To sprawia, że jest najmniejszym piórkiem we wspomnianej rodzinie akcesoriów (pocket ma 9,3 cm, oryginalny 12,8 cm).

Bamboo Stylus mini charakteryzuje się przykuwającym wzrok, eleganckim wzornictwem. Jego obudowa powlekana jest mosiądzem i gumą. Średnica rysika wynosi 9 mm, a jego końcówki są wymienne – można korzystać z twardej lub miękkiej.

Jak na pewno zauważyliście na zdjęciach, do rysika dołączany jest krótki pasek z atrapą wtyczki do gniazda słuchawkowego. Takie rozwiązanie sprawia, że w momencie, gdy nie korzystamy z rysika, możemy go schować – a co za tym idzie, nie musimy się obawiać o zgubienie akcesorium. Producent zapewnia, że materiał wtyczki jest miękki, przez co nie ma mowy o możliwości uszkodzenia gniazda.

Cena Bamboo Stylus mini, nie ukrywajmy, jest dość wysoka. Rysik został wyceniony na 15 euro. Można go wykorzystać w testowanej przez nas kiedyś aplikacji Bamboo Paper.

Tabletowo.pl Wacom prezentje Bamboo Stylus mini Akcesoria Nowości   Tabletowo.pl Wacom prezentje Bamboo Stylus mini Akcesoria Nowości

ź: Wacom

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona