Wacom Bamboo Splash: zostań artystą za 79 dolarów | Tabletowo.pl

Wacom Bamboo Splash: zostań artystą za 79 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Poprzez zawarte w tytule „zostań artystą za 79 dolarów” rozumiem sprzęt za 79 zielonych, który umożliwi Wam zostanie artystami, a nie pracę na rzecz stuki, za którą płaci się 79 dolarów. To byłoby śmieszne… prawda? Cóż, tablet graficzny Wacom Bmaboo Splash na pewno śmieszny nie jest. Więcej – to ciekawe urządzenie może stanowić doskonałe wprowadzenie do świata cyfrowego rysunku dla każdego początkującego artysty.

Krótko mówiąc, Wacom Bamboo Splash to model Connect z nową wersją oprogramowania. Reszta nie uległa zmianie – wygląda tak samo, kosztuje tyle samo (79 dolarów), ma taką samą specyfikację i nawet sprzedawany jest w takim samym lub bardzo podobnym pudełku. Konfiguracja techniczna Splasha obejmuje obszar aktywny o wymiarach 5,8 x 3,6”, łączność USB i obsługę rysika wspierającego aż 1024 poziomy nacisku. Tablet graficzny współpracuje z komputerami Mac i PC (nawet z Windows 8), podobnie jak programy, z którymi jest sprzedawany. Początkującym artystom przypadną do gustu profesjonalne aplikacje: Art Rage Studio i Sketchbook Express. Obie zdobyły popularność i uznanie na całym świecie.

O innych ciekawych produktach firmy Wacom poczytacie na stronie producenta lub, jeżeli wolicie pozostać na Tabletowo.pl, tutaj, tutaj i tutaj.

via Engadget

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona