W tym roku Huawei, Lenovo, LG, Samsung i Sony z nagrodami EISA | Tabletowo.pl

W tym roku Huawei, Lenovo, LG, Samsung i Sony z nagrodami EISA

Dołącz do dyskusji 0

Co rok EISA (Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku) przyznaje nagrody najlepszym urządzeniom mobilnym w różnych kategoriach. W skali światowej jest to jeden z najważniejszych plebiscytów dla smartfonów, tabletów czy smartwatchy – doskonale pokazuje, który sprzęt jest godny zainteresowania. Oczywiście jak zwykle na liście zwycięzców znalazło się wiele firm, na szczęście nie mamy do czynienia z dominacją wyłącznie jednego producenta.

Tytuł najlepszego tabletu wpadł w ręce Lenovo i ich Yoga Tablet 2 Pro, czyli jednej z najciekawszych propozycji w swoim segmencie. Na wyposażeniu tego modelu znajdziemy olbrzymie ogniwo 9600 mAh, czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3745, 13,3-calowy ekran QHD, a prawdziwymi wisienkami na torcie są zintegrowany pikoprojektor i porządne głośniki. Naprawdę trudno się dziwić decyzji EISA w tej kategorii.

eisa-lenovo-yoga-tablet-pro-2

Teraz przejdźmy do mniejszych urządzeń. Nagrodę dla najlepszego telefonu zdaniem konsumentów jest Huawei P8, o którym dowiecie się wszystkiego z naszej recenzji. Niewątpliwie to jeden z najlepszych tegorocznych flagowców, ale ma groźnego rywala w postaci bratniego Honora 7.

eisa-huawei-p8

Według EISA smartfon, stworzony głównie pod kątem tworzenia i konsumpcji multimediów, to Sony Xperia Z3+. Mnie osobiście zaskoczyła taka decyzja, ponieważ nie jest to sprzęt na miarę możliwości Japończyków, ale niewątpliwie charakteryzuje się świetnym ekranem, a także możliwościami muzycznymi.

eisa-sony-xperia-z3-plus

Warto wspomnieć, że LG G4 może się szczycić tytułem najlepszego mobilnego urządzenia dla maniaków fotografii. Aparat główny 16 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu i f/1.8 w parze z przednią kamerką 8 Mpix zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników – w każdej chwili możemy również skorzystać z trybu manualnego.

eisa-lg-g4

Z kolei Samsung Galaxy S6 Edge to najbardziej zaawansowany smartfon, jaki znajdziemy na europejskim rynku. Wszystko za sprawą obustronnie zakrzywionego ekranu Super AMOLED. Mimo że nie oferuje w tym modelu zbyt wielu funkcji (w S6 Edge+ producent uzupełnił te braki), to zapewnia wyśmienity wygląd.

eisa-samsung-galaxy-s6-edge

Na koniec chciałbym wspomnieć o LG Urbane Watch. Według Europejskiego Stowarzyszenia Dźwięku i Obrazu najnowszy smartwatch Koreańczyków to zarazem najlepszy produkt w kategorii wearables – Android Wear (wariant WiFi) lub WebOS (wersja LTE), niezła specyfikacja, okrągły ekran, a to wszystko umieszczone w eleganckiej, metalowej kopercie zegarka.

eisa-lg-urbane-watch

Jak oceniacie decyzje EISA?

źródło: EISA przez GSM Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona