Ważne

Nagrody EISA w tym roku wędrują do Sony, Samsunga, LG i Huawei!

Każdy z nas ma swoje typy na najlepszy tablet czy smartfona. Ja również mam swoich faworytów, ale chętnie patrze na różne konkursy i wyróżnienia, ponieważ wtedy mogę zobaczyć co myślą inni ludzie na ten temat. Jednym z takich plebiscytów są nagrody EISA i zawsze patrzę, które produkty wypadły według nich najlepiej. Tym razem nie ma zdecydowanego faworyta, ponieważ 4 istotne dla nas wyróżnienia trafiły do różnych producentów.

Dla czytelników Tabletowo oczywiście najważniejsza jest nagroda “Europejski Tablet 2014-2015“, którą zdobyła Xperia Z2 Tablet. Moim zdaniem słusznie, ale na rynku pojawiło się ostatnio kilka świetnych produktów i konkurencja jest ogromna. Warto zauważyć, że rok temu tę samą nagrodę zdobyła Xperia Z Tablet. Oczywiście chętnie poznam Wasze zdanie czy jest to obecnie najlepszy tablet dostępny na europejskim rynku,  czy może jednak wybralibyście coś ze stajni Samsunga lub jeszcze innego producenta.

Jednak w konkursie EISA są również istotne inne kategorie. “Europejskim smartfonem konsumentów 2014-2015” został Huawei Ascend P7, który oferuje dobrą wydajność za rozsądną cenę. “Europejskim zaawansowanym smartfonem 2014-2015” jest LG G3. Aktualnie jest to jeden z lepszych dostępnym phabletów na rynku, a wisienką na torcie jest ekran o rozdzielczości QuadHD. Ostatnią już z interesujących nas kategorii jest “Europejski smartfon fotograficzny 2014-2015“. Ten tytuł zgarnął Samsung Galaxy K zoom i tutaj zastanawiałbym się czy nie bardziej zasłużyła na to miano Sony Xperia Z2 lub Nokia Lumia 930. A Waszym zdaniem nagrody trafiły do najlepszych dostępnych produktów czy może coś byście zmienili?

Komentarze

 • D

  Tablet roku to dla mnie galaxy tab s, xperia to trochę odgrzewany kotlet. Chociaż fakt, wodoodporność jest świetną i pożądaną cechą.

 • Sam Tab

  dokładanie. Spokojnie kupiłem taba S 10,5 zamiast Xperii 2/Ipad-a Aira
  Ekran wymiata ! Aż przyjemnie patrzeć.
  Nawigacja super szybka, Aero 2 działa jak trza, book cover to 10/10 i bije na głowę rozwiązanie Surface 3

 • Sunny

  LG pokazało naprawdę fajne urządzenie. Wydajnym,elegancki a do tego solidnie wykonany, To modelowy smartphone ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona