W Stanach ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy Tab 8.9 - Tabletowo.pl

W Stanach ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy Tab 8.9

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl W Stanach ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy Tab 8.9 Nowości Samsung

Premierę miały w tym samym czasie – pod koniec marca bieżącego roku. Jeden z nich doczekał się już rynkowego debiutu (nawet w Polsce), a na drugiego wciąż z czekamy. O czym mowa? O tabletach Samsunga: Galaxy Tab 10.1 oraz Galaxy Tab 8.9. Drugi z modeli trafił do przedsprzedaży w Stanach.

Z najważniejszych parametrów technicznych należy przytoczyć 8,9-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz, 1GB RAM, 16/32GB pamięci, aparat 3 Mpix oraz kamerkę 2 Mpix. Nie można także zapominać o fakcie, iż tablet nie posiada HDMI, USB oraz slotu kart microSD. Więcej informacji na temat urządzenia pracującego w oparciu o Androida Honeycomb znajdziecie w tym wpisie.

Samsunga Galaxy Tab 8.9 można zamawiać w przedsprzedaży przez amerykański BestBuy – 16GB za 470 dolarów lub 32GB za 570 dolarów.

Warto przypomnieć, że równo trzy miesiące temu Samsung informował, że Galaxy Tab 8.9 trafi do sprzedaży w Polsce w wakacje. Wakacje? Hmm… z tego, co wiem, już się skończyły. Jakiś czas temu zapytaliśmy producenta co dalej z polską premierą tego tabletu. Odpowiedź nie była satysfakcjonująca:

Niedługo przekażemy więcej szczegółów na ten temat. Prosimy o jeszcze troszkę cierpliwości

I do tej pory nie otrzymaliśmy kolejnych informacji…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona