W najbliższą sobotę rusza 5. edycja akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami | Tabletowo.pl

W najbliższą sobotę rusza 5. edycja akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami

Dołącz do dyskusji 0

Niektórym może się wydawać, że aby komuś pomóc, trzeba poświęcić swój prywatny czas i jeszcze dodatkowo się „wysilić”. Tymczasem nie zawsze jest. Przykładem jest akcja T-Mobile pod nazwą Pomoc Mierzona Kilometrami – wystarczy bowiem się ruszać tak, jak zawsze, a operator przekaże pieniądze na konto Fundacji TVN „nie jesteś sam”. W najbliższą sobotę, 24 czerwca, wystartuje już jej 5. edycja.

Zasady przystąpienia do akcji są banalnie proste: wystarczy zainstalować (lub nadal korzystać) z aplikacji Endomondo na swoim smartfonie, a następnie przystąpić do rywalizacji Pomoc Mierzona Kilometrami oraz wybrać jedną z wymienionych tam aktywności i pamiętać, aby za każdym razem rejestrować swój trening. Tyle, nic skomplikowanego. A może przynieść tyle dobrego.

Akcję podzielono na pięć etapów. W każdym z nich przed uczestnikami zostanie postawione „kilometrowe wyzwanie” – po to, aby zebrać jak najwięcej kilometrów. Jeżeli chodzi natomiast o aktywności, jakie brane są pod uwagę, to obok biegania są to jeszcze: canicross (bieganie z psem), chodzenie, jazda na hulajnodze, rowerze, rolkach i deskorolce, jazda na wózku, kolarstwo i nordic-walking.

Pierwsza akcja pod nazwą Pomoc Mierzona Kilometrami odbyła się w 2013 roku. Przez cztery edycje przekazano na konto Fundacji TVN „nie jesteś sam” (na rzecz dzieci niepełnosprawnych ruchowo) łącznie cztery miliony złotych. Obok zwykłej, ludzkiej chęci pomocy, powinna być to dla wszystkich motywacja do działania. Uczestników wspierać i motywować będą dodatkowo sportowcy (Robert Korzeniowski, Rafał Wilk, Maja Włoszczowska, Zbigniew Bródka, Aleksandra Goss, Adrianna Palka, Monika Pyrek) oraz ambasadorzy akcji (Monika Kuszyńska, Anna Dec, Beata Sadowska, Przemysław Cypryański).

Bieżące informacje oraz aktualny licznik będzie można sprawdzić na stronie www.kilometrami.pl, oficjalnym profilu na Facebooku oraz profilu na Instagramie. Oficjalnym hasztagiem akcji jest #PomocMierzonaKilometrami i #przybijpiatke.

Partnerami akcji są: TVN, Radio RMF FM, Onet S.A. oraz Endomondo.

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona