W dwóch warszawskich salonach Orange zobaczysz robota Sony AIBO, kupisz Xperię XZ3 z bezprzewodową ładowarką, a może i wygrasz Xperię XZ2

Sony AIBO to fajna ciekawostka – zwłaszcza dla europejczyków, gdyż na Starym Kontynencie nie można kupić tego psa-robota. Począwszy od dziś, fani technologii będą mogli go zobaczyć w dwóch salonach Orange w Warszawie, przy okazji akcji promocyjnej na smartfon Sony Xperia XZ3. Do wizyty u Orange ma zachęcać konkurs, w którym można wygrać smartfony Xperia XZ2 i XA2 Plus oraz słuchawki SBH24.

AIBO to zaawansowana zabawka Sony, która niemal od 20 lat, przez różne swoje generacje, rozpalała wyobraźnię dzieciaków w różnym wieku. Robo-pies już w swojej pierwszej wersji z 1999 roku potrafił być mocno interaktywny. Obecnie jego charakter może być kształtowany przez właściciela dzięki algorytmom sztucznej inteligencji, a spektrum zachowań znacznie się poszerzył. AIBO reaguje na komendy i uczy się dzięki wsparciu wirtualnej chmury danych.

Psie roboty będzie można spotkać w dwóch warszawskich salonach Orange. Pierwszy z nich mieści się w dawnym Sezamie (dziś: Centrum Marszałkowska) przy ul. Marszałkowskiej 126/134, drugi – w galerii handlowej Arkadia. AIBO będzie można obejrzeć w godzinach od 13.00 do 19.00, w dniach od 6 do 16 listopada (w Arkadii – od jutra).

Spotkania połączone są z promocją na Xperię XZ3 oraz konkursem

Flagowca Sony będzie można kupić w wyżej wymienionych salonach Orange w pakiecie z bezprzewodową ładowarką WCH20 o deklarowanej wartości 429,99 zł.

Bezprzewodowa ładowarka Sony WCH20

Oprócz tego, goście salonów Orange będą mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami. Wystarczy rozwiązać quiz lub zrobić zdjęcie z AIBO, oznaczyć je hasztagiem #aiboXperiaXZ3 i wstawić na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie. Autorzy najlepszych fotografii mają szansę zostać nagrodzeni Xperią XZ2, Xperią XA2 Plus lub zestawem słuchawkowym Bluetooth SBH24.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Sony SBH24

Więcej o psie-robocie AIBO przeczytacie w tym artykule, zaś z recenzją Xperii XZ3 zapoznacie się, klikając w link poniżej.