Vivo V5 Plus z podwójnym aparatem do selfie zadebiutuje oficjalnie 23 stycznia | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Vivo V5 Plus z podwójnym aparatem do selfie zadebiutuje oficjalnie 23 stycznia

Dołącz do dyskusji 0

Za niedługo minie dwa miesiące od oficjalnej premiery Vivo V5. Najwyższy więc czas, aby Vivo – zgodnie z tradycją – zaprezentowało wersję z „plusem” w nazwie. Producent zapowiedział, że zrobi to 23 stycznia.

Jak łatwo policzyć, do tego dnia zostały jeszcze aż trzy tygodnie. W międzyczasie z dużym prawdopodobieństwem (a przynajmniej powinno) pojawi się kilka przecieków na temat Vivo V5 Plus. Najbardziej interesowałyby nas jednak te, dotyczące jego specyfikacji. Na obecną chwilę wiadomo bowiem jedynie, że smartfon wyposażono w podwójny aparat na przodzie, z czego jeden sensor ma 20 Mpix, a drugi 8 Mpix.

Teaser, zapowiadający Vivo V5 Plus

Jeżeli jednak sięgnąć pamięcią trochę wstecz, to okaże się, że Vivo zaprezentowało już urządzenie (a nawet dwa) z takim samym rozwiązaniem. Chodzi oczywiście o Vivo X9 i Vivo X9 Plus. Biorąc pod uwagę fakt, że Vivo V5 ma ekran o przekątnej 5,5 cala, czyli dokładnie taki sam, jak pierwszy z ww., można podejrzewać, że model z „plusem” w nazwie będzie przebrandowaną i lekko zmienioną wersją Vivo X9 Plus.

A tak przynajmniej sugerowałaby grafika, zapowiadająca premierę Vivo V5 Plus. Smartfon bowiem (z tego, co widać) wygląda identycznie, jak Vivo X9 Plus. Z drugiej strony, Vivo V5 pod względem specyfikacji jest mniej niż bardziej podobny do Vivo X9. Dlatego w wersji z „plusem” w nazwie nie spodziewałbym się Snapdragona 653 i 6GB RAM, a raczej – ponownie – MediaTeka MT6750 i 4GB RAM.

Źródło: The Indian Express

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona