Ważne

Premiera Vivo V5 – wszystko to już wiedzieliśmy, zmieniła się tylko cena

Chińskie Vivo ogłosiło premierę swojego nowego urządzenia – V5. Jest to smartfon charakteryzujący się 20-megapikselowym aparatem przednim z diodą LED. Poza tym urządzenie nie wyróżnia się praktycznie niczym.

Telefon jest typowym średniopółkowcem. Ma metalową obudowę unibody i 5.5-calowy wyświetlacz HD. Posiada ośmiordzeniowy procesor MediaTeka MT6750, 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Tylna kamera ma niższą rozdzielczość niż przednia – 13 Mpix. Urządzenie zasila bateria o pojemności 3000 mAh. Płynną obsługę powinien zapewnić Android 6.0. Oprócz zestawu modułów łączności i czujników, V5 posiada funkcjonalny czytnik linii papilarnych i moduł Hi-Fi dla melomanów.

vivo-v5-3 vivo-v5-2 vivo-v5

Smartfon trafi do sprzedaży detalicznej 27 listopada, ale już teraz można go zakupić w przedsprzedaży, za równowartość 266 dolarów. Do tej pory przewidywaną ceną za Vivo V5 było 296 dolarów, i dobrze, że prognozy się nie sprawdziły. Nawet teraz, gdy urządzenie jest 30 dolarów tańsze, niż zakładano wcześniej, wielbiciele selfie muszą się zastanowić nad tym, czy kilka dodatkowych megapikseli jest wartych tych pieniędzy.

vivo-v5-1

źródło: VivoGizchina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona