Virgin Mobile zadba o to, żeby nie brakło Ci internetu w święta, bo da Ci pakiet 3 GB za friko | Tabletowo.pl

Virgin Mobile zadba o to, żeby nie brakło Ci internetu w święta, bo da Ci pakiet 3 GB za friko

Dołącz do dyskusji 0

Niektórzy użytkownicy wykorzystują swój pakiet internetowy do ostatniego megabajta, inni z kolei ledwo co go ruszą. Wszyscy jednak lubimy dostawać coś za darmo. Virgin Mobile postanowiło więc z okazji zbliżających się coraz większymi krokami świąt Bożego Narodzenia obdarować swoich klientów całkowicie bezpłatnym pakietem 3 GB.

Co najważniejsze, prezent od Virgin Mobile mogą odebrać zarówno abonenci, jak i użytkownicy ofert na kartę. Wszyscy są traktowani na równi i dostaną dodatkowe 3 GB transferu. Jedynym wyjątkiem są ci, którzy korzystają z dość starej taryfy Oferta 2012 – oni otrzymają od operatora pakiet 1 GB.

Bonusowy pakiet internetu wszyscy mogą włączyć tym samym, krótkim kodem *222*444# – należy go wystukać na klawiaturze urządzenia i zatwierdzić zieloną słuchawką. W przypadku abonamentu, jest on ważny przez 30 dni kalendarzowych, natomiast u kartowców wpisuje się w okres ważności pakietu zintegrowanego (jeśli ktoś nie ma takiego włączonego, to wówczas też obejmuje go termin 30 dni od momentu aktywacji na koncie).

Gratisowy pakiet internetu od Virgin Mobile można uruchomić do 31 grudnia włącznie. Stan dostępnego transferu sprawdza się krótkim kodem *108# (oferta na kartę) lub wysyłając SMS o treści ILE pod numer 101. Niewykorzystane gigabajty przepadają. Wszystkie szczegóły na temat tej oferty znajdziecie w podlinkowanych poniżej regulaminach.

Regulamin promocji w ofercie na kartę

Regulamin promocji w ofercie abonamentowej

Źródło: Virgin Mobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona