Nowe zasady w Virgin Mobile na kartę i abonamencie – będzie więcej gigabajtów | Tabletowo.pl

Nowe zasady w Virgin Mobile na kartę i abonamencie – będzie więcej gigabajtów

Dołącz do dyskusji 0

Od czasu do czasu odświeżenie oferty operatorskiej jest wręcz wskazane. Może zachęcić nowych klientów do skorzystania z usług sieci, a niezdecydowanych przekonać do zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń. Virgin Mobile postanowiło dokonać właśnie takich zmian.

Modyfikacje zaszły zarówno w ofercie na kartę oraz abonamencie.

Virgin na kartę

W nowej taryfie #GIGADAJE, za 25 zł miesięcznie, zyskamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i 15 GB internetu. Zastąpi ona dotychczasowy pakiet #BEZLIMITU, w którym warunki były identyczne, ale ilość gigabajtów mniejsza – „tylko” 10.

W taryfie #PEŁENLUZ nie zauważyłem zmian.

Virgin abonament

Ogólnie rzecz biorąc, w abonamencie zwiększyły się pakiety internetu. Dodatkowe gigabajty dostępne są jednak tylko dla tych, którzy zdecydują się na podpisanie umowy na 24 miesiące. W Planie 1 klient otrzyma 9 GB, w Planie 2 – 20 GB, a w Planie 3 – 30 GB.

Rozszerzono też ofertę dla osób, które podejmą się przejścia do Virgin w ramach oferty grupowej, maksymalnie do pięciu numerów w grupie. Tam obowiązują stawki jak w Planie 2 na 24 miesiące (nielimitowanie rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 20 GB Internetu w tym 1,87 GB w roamingu na terenie UE). Każdy kolejny numer w ofercie grupowej dostanie takie warunki za 14,50 zł.

#GIGADAJE aktywujemy wpisując kod *222*25#

Trzeba powiedzieć, że niektóre dotychczasowe oferty Virgin Mobile wyglądały dość archaicznie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jakie pakiety internetu oferowała konkurencja. W tym momencie układ sił znów się wyrównał, a operatorzy mogą walczyć o kolejnych klientów.

źródło: Virgin Mobile dzięki GSMonline

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona