Stali klienci Virgin Mobile dostaną dodatkowe gigabajty internetu za staż w sieci | Tabletowo.pl

Stali klienci Virgin Mobile dostaną dodatkowe gigabajty internetu za staż w sieci

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli operator potrafi docenić to, że już długi czas korzystamy z usług jednej sieci, to czujemy się docenieni. Oczywiście najfajniejszym prezentem byłoby anulowanie płatności za abonament na miesiąc lub dwa, ale miłą formą podziękowania za współpracę są choćby dodatkowe gigabajty internetu – tak jak w Virgin Mobile.

Od teraz korzystający z oferty abonamentowej Virgin Mobile, będą mogli skorzystać z promocji Zostajesz – Dostajesz. W ramach akcji, abonenci już po czterech miesiącach stażu, będą dostawać darmowy pakiet internetu, do wykorzystania na internetowe szaleństwa.

W ten sposób, sumując standardowe gigabajty, za które płacimy w abonamencie oraz te dodatkowe, jesteśmy w stanie powiększyć zapas GB nawet do 23 GB (po 7 miesiącach korzystania z oferty w Planie 3). Bonusy przedstawiają się następująco:

W prosty sposób zatem, można zwiększyć ilość dostępnego pakietu internetowego o 1 GB, 2 GB, 4 GB, a nawet o 8 GB dla najbardziej wytrwałych. Oferta lojalnościowa dostępna jest dla korzystających z umów na czas nieokreślony.

Oczywiście, jeśli ktoś nie chce korzystać z dodatkowych gigabajtów, to nie musi wysyłać SMS-a o treści BONUS na numer 500. Tylko pod tym warunkiem promocja zostanie aktywowana na koncie abonenckim.

Wszystkie te informacje zawarte są w Regulaminie, do którego też możecie zajrzeć.

źródło: GSMonline

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona