ViewSonic ViewPad 10Pro z Windows 7 i Androidem. "Prawie" dual-boot - Tabletowo.pl

ViewSonic ViewPad 10Pro z Windows 7 i Androidem. „Prawie” dual-boot

Tabletowo.pl ViewSonic ViewPad 10Pro z Windows 7 i Androidem. "Prawie" dual-boot Nowości

Zapomnijcie o ViewSonic ViewPad 10, dziś na targach Computex zaprezentowany został ViewPad 10Pro – ulepszona wersja poprzednika wyposażona w mocniejsze komponenty i funkcję dual-boot, która nie do końca działa tak, jak byśmy się tego spodziewali.

ViewPad 10Pro wyposażono w potężny procesor 1,5 GHz z serii Intel Oak Trail Z670, 10-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 3G, 32GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci microSD, USB-host oraz akumulator o pojemności 3500 mAh. Producent promuje urządzenie mówiąc, że bateria wystarcza na 4 i pół godziny ciągłego odtwarzania wideo w jakości 1080p.

Co ciekawe, funkcja, dual-boot została tak nazwana nieco na wyrost. Domyślnie ViewPad 10Pro pracuje pod kontrolą systemu Windows 7 Professional, a uruchomienie Androida będzie odbywało się za pomocą specjalnej maszyny wirtualnej. Nieco się zawiodłem, ponieważ informacja o systemie Google działającym na architekturze Intela byłaby prawdziwą rewolucją.

ViewPad 10Pro jest jednym z wielu tabletów wyposażonych w procesor Oak Trail. Więcej na temat strategii Intela i nadchodzących urządzeniach przeczytacie tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona