ViewPad 10pi – 10-calówka od ViewSonic | Tabletowo.pl

ViewPad 10pi – 10-calówka od ViewSonic

Dołącz do dyskusji 0

tablet viewsonic viewpad 10pi

Co prawda poznaliśmy już dziś jeden tablet ViewSonicViewPad e70, ale okazało się, że firma nie zamierza spocząć na laurach i zaprezentowała kolejne urządzenie. Jest ono sporo ciekawsze (i pewnie też sporo droższe, choć cena na razie nie została ujawniona), bowiem oferuje dwa systemy operacyjne: Androida 2.3 oraz Windows 7 Professional (dual boot). W przypadku ViewPad 10Pro, funkcja dual-boot została nazwana nieco na wyrost, podobnie może być i tym razem. Najprawdopodobniej urządzenie domyślnie pracuje w oparciu o Windows 7 Professional, a uruchomienie Androida będzie odbywało się za pomocą specjalnej maszyny wirtualnej. Przed Wami ViewSonic ViewPad 10pi.

Jak zdążyliśmy się przyzwyczaić, także i w przypadku tego tabletu z Windowsem, mamy do czynienia z procesorem Intela – Z670. W jego wnętrzu znajdziemy przede wszystkim 2GB RAM oraz SSD 64GB. Wyświetlacz ekranu IPS, którego przekątna to 10,1″ ma rozdzielczość 1280 x 800 pikseli. ViewPad 10pi posiada dwa porty USB oraz slot kart microSD (brak informacji o HDMI), aparat o rozdzielczości 3 Mpix, kamerkę 1,3 Mpix, 3G (opcjonalnie), Bluetooth 2.1, WiFi oraz akumulator o pojemności 3200 mAh.

Dziwić może fakt zastosowania w modelu starszej wersji Androida zwłaszcza, że pozostali producenci na trwających targach CES 2012 prezentują modele z Ice Cream Sandwich. W chwili obecnej nie ma także żadnych informacji odnośnie ewentualnej aktualizacji systemu do „lodowej kanapki”.

Oprócz wspomnianych dwóch modeli, ViewSonic przywiózł ze sobą do Las Vegas zaprezentowany w grudniu model ViewPad 10e – więcej informacji na jego temat znajdziecie w tym wpisie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona