Ważne

ViewSonic ViewPad 10e dla mniej wymagających

tablet viewsonic viewpad 10e

Firma ViewSonic już od dłuższego czasu próbuje zaistnieć na rynku tabletów internetowych. Niestety, dotychczas sztuka ta jej się nie udała ze względu na wprowadzanie produktów, które można określić dwoma słowami: mało interesujące (no może poza ViewPad 7x, jednym z niewielu modeli z ekranem 7″ i Androidem Honeycomb). Należy do nich najnowszy przedstawiciel rodziny ViewPad, mianowicie ViewSonic ViewPad 10e.

Tym razem producent postanowił zaoferować nam urządzenie z wyświetlaczem o przekątnej, rozdzielczości i technologii znanej z iPada 2, czyli 9,7″ IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Na plus tego tabletu należy zaliczyć obecne złącza – w jego obudowie znajdziemy port microUSB, wyjście miniHDMI oraz slot kart microSD.

Niestety, dobre wrażenie psuje jednordzeniowy procesor Cortex A8 o taktowaniu 1GHz oraz system operacyjny – Android Gingerbread (czyli 2.3). Pozostałe parametry techniczne to przede wszystkim 512MB RAM, 4GB pamięci wewnętrznej, kamerka 1,3 Mpix, WiFi (na chwilę obecną nie ma żadnych informacji na temat wersji z 3G), Bluetooth 3.0.

ViewSonic 10e, którego data wejścia do sprzedaży nie jest znana, może zainteresować potencjalnych klientów pod jednym warunkiem – jeśli jego cena będzie atrakcyjna. Czy do takich można zaliczyć 250 euro?

tablet viewsonic viewpad 10e złącza

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona