Vernee Mars, tak samo, jak iPhone 7, również ma być dostępny w niebieskiej wersji kolorystycznej | Tabletowo.pl

Vernee Mars, tak samo, jak iPhone 7, również ma być dostępny w niebieskiej wersji kolorystycznej

Dołącz do dyskusji 0

Vernee po raz kolejny pokazuje, skąd czerpało inspirację przy tworzeniu Vernee Mars. Chińczycy nie tylko skopiowali sposób poprowadzenia plastikowych wstawek z tegorocznych iPhone’ów, ale również zdecydowali, że – podobnie, jak Apple – też wypuszczą na rynek niebieską wersję kolorystyczną.

Vernee jednak zastosuje nieco intensywniejszy odcień tej barwy. Koncern z Cupertino stawia na bardziej stonowane i delikatne kolory (tak ma – rzekomo – wyglądać niebieski iPhone 7 Plus). Mimo to, i tak Vernee Mars będzie dość mocno przypominał 4,7-calowego iPhone’a. Chińczycy umieścili bowiem w podobnym miejscu nie tylko plastikowe wstawki, ale także obiektyw aparatu i towarzyszącą mu diodę doświetlającą.

Mimo wszystko Vernee Mars zapowiada się na interesującą propozycję z wyższej średniej półki. Według dotychczasowych informacji, w tym modelu znaleźć się ma ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P20 2,3 GHz z układem graficznym Mali-T880 MP2 900 MHz i 6GB RAM. To mocny duet – powinien zaspokoić potrzeby nawet nieco bardziej wymagających użytkowników.

Na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutuje Vernee Mars. Premiera jednak – co można wywnioskować po coraz większej liczbie doniesień na jego temat – zbliża się nieuchronnie.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona