Vernee jako pierwsze zaprezentuje smartfon z Helio X30 | Tabletowo.pl

Vernee jako pierwsze zaprezentuje smartfon z Helio X30

W przygotowaniu jest również propozycja ze Snapdragonem 830

Dołącz do dyskusji 0

Vernee wciąż jest jeszcze egzotycznym producentem, który dopiero buduje swoją markę. Do tej pory na rynek wypuścił trzy modele: Thor, Apollo Lite i Mars, ale w przygotowaniu są już kolejne propozycje. Jedna z nich ma być nawet pierwszym na świecie smartfonem z dziesięciordzeniowym MediaTekiem Helio X30.

To zaszczytne miano ma otrzymać Apollo 2, o którym wiemy też, że zostanie wyposażony również w wyświetlacz AMOLED. Co ciekawe, według rozpiski na stronie Vernee, urządzenie ma zadebiutować już w marcu 2017 roku. Na jego dostępność trzeba będzie jednak na pewno poczekać co najmniej kilka miesięcy, ponieważ mówi się, że pierwsze smartfony z MediaTekiem Helio X30 trafią na rynek dopiero w drugiej połowie przyszłego roku.

Na stronie Vernee pojawiła się również informacja, że w przygotowaniu jest także Apollo 2 Pro. W jego przypadku najciekawsze jest to, że ma on zostać wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 830. Do tej pory Chińczycy polegali wyłącznie na układach MediaTeka, więc jest to niemała nowość. Ciekawe, czy smartfon będzie w stanie powalczyć z takimi rywalami, jak na przykład Samsung Galaxy S8.

Vernee Apollo 2 Pro, podobnie, jak Apollo 2, również ma mieć wyświetlacz AMOLED. Urządzenie ma mieć swoją premierę w maju 2017 roku.

Vernee Apollo 2 Pro

Vernee Apollo 2 Pro

Źródło: Vernee

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona